Na pomoc Fundacji KOT!

Wsparły 173 osoby
10 152 zł (33,84%)
Brakuje jeszcze 19 848 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Maja 2023

Zakończenie: 29 Czerwca 2023

Godzina: 12:12

Jesteśmy w bardzo trudnym momencie naszej pomocy zwierzakom.

W beznadziejności, jaką jest skala zwierząt w potrzebie, zawsze brakuje pieniędzy, ale my ich teraz już po prostu nie mamy. Nigdy nie byłyśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, spływają one do nas wszelkimi kanałami po kilka codziennie, ale teraz musimy odmawiać prawie każdej prośbie, a wszystko przez brak funduszy.

Bardzo prosimy o pomoc na bieżącą działalność, na leczenie i kastracje, na możliwość niesienia pomocy kolejnym kotom. Musimy dotrwać do okresu, kiedy spłyną fundusze z 1,5% i odzyskać płynność finansową, aby dalej robić swoje bez czarnych myśli z tyłu głowy i realnego zagrożenia niewydolnością finansową nie do nadrobienia. W 2023 roku do 16.05.2023 wykastrowałyśmy 264 koty, a 74 koty przyjęłyśmy na diagnostykę i leczenie. Czasami były to proste przypadki jak koci katar, innym razem skomplikowane, jak nowotwory czy złamania.

Poniżej przedstawiamy kilku pacjentów z roku 2023, którzy dzięki Waszemu wsparciu i naszym działaniom mogli uzyskać pomoc. Tych kotów może być więcej, "tylko" po prostu potrzebujemy pieniędzy. Grażyna ma autoimmunologiczną chorobę dziąseł i wymagała sanacji paszczy:

He-Man umierał z wyziębienia w szopce, został znaleziony w największe mrozy z kilkoma zakażonymi, zaropiałymi ranami po pogryzieniu:

He-Man w lepszej kondycji:


Tuńczyk, stary kocur, który miał mykoplazmę, był postrzelony 3 śrutami, miał spondylozę, początki przewlekłej choroby nerek, musiał mieć wyrwane zęby, a na koniec zdiagnozowałyśmy u niego raka krtani. Przeszedł operację tracheostomii, dzięki której zyskał kolejne dwa miesiące krótkiego, ale beztroskiego życia:


Kocurek, który miał zaawansowany koci katar:

Z Burasią spotkałyśmy się za późno, żeby jej pomóc. Była w stanie skrajnego wyniszczenia, a skóra odchodziła z niej płatami:

Igor miał nowotwór skóry:

Kotka z nowotworem listwy mlecznej:

Brudasek, u którego została zdiagnozowana anemia i niewydolność nerek:

Kocurek Generał miał złamane dwie kości w przedniej łapce i praktycznie oddzieloną dłoń od reszty kończyny; trzymała się tylko na tkankach miękkich:


Gipsiara miała przestrzelone śrutem obydwie nogi; w jednej spowodowało to złamania śródstopia, w drugiej nadwichnięcie stawu skokowego:

Ptysia przeżyła potrącenie przez samochód, miała wstrząs mózgu:

U Burki zdiagnozowałyśmy guz w mózgu:

To tylko 12 kotów z 74, które w 2023 roku były u nas diagnozowane i leczone. 

PROSIMY O POMOC! Wiele kotów na nią czeka, a nasze możliwości się kończą, kiedy nie ma za co leczyć... Dziękujemy za każde wsparcie. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
110 zakończonych zbiórek
Wsparły 173 osoby
10 152 zł (33,84%)
Brakuje jeszcze 19 848 zł
Adopcje