Nie mam oczu... Widzę sercem. Zbiórka na leczenie okulistyczne Karusia!

Zbiórka zakończona
Wsparło 305 osób
8 500 zł (283,33%)

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2021

Zakończenie: 25 Kwietnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
20 Kwietnia 2021, 21:13
Wizyta u okulisty

Wczoraj byliśmy z Karusiem w klinice na wizycie okulistycznej. Czekamy jeszcze na szczegółowy opis od weterynarza, ale już przekazujemy Wam informacje. Karuś miał robione usg oczek, które niestety wykazało brak wykształconych gałek. Nie ma też wykształconych powiek, co jest potwierdzeniem wady wrodzonej, a nie działania mającego na celu okaleczenie psa. Chyba nie musimy Wam pisać co to oznacza Nasze Maleństwo najprawdopodobniej nigdy nie będzie widziało Dlaczego piszemy najprawdopodobniej? Ponieważ nie jesteśmy zadowoleni z przebiegu wizyty i nie zaprzestajemy na tej konsultacji. Odnieśliśmy wrażenie, że spotkaliśmy się z brakiem profesjonalizmu. Chcemy potwierdzenia diagnozy u innego specjalisty. Lekarz u którego wczoraj byliśmy nie potrafił podjąć decyzji czy oczodoły powinny być wyczyszczone i zaszyte, czy mogą pozostać w takim stanie jak są. Dlatego nie poddajemy się i dalej walczymy.

Karuś zniósł droge bardzo dzielnie, podróż samochodem Go usypia ❣️W gabinecie również wykazał się wielką cierpliwością, mimo nieprzyjemnego badania.

O dalszych wizytach będziemy Was na bieżąco informować. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

16 Kwietnia 2021, 18:20
Konsultacja okulistyczna

W poniedziałek 19.04.2021 mamy umówioną wizytę okulistyczną w Gliwicach. Trzymajcie kciuki za Karusia ❤️

Dziś pod opiekę naszej fundacji trafił ok. 2-miesięczny szczeniak. Przerażony, zmoknięty i zmarznięty siedział na środku ulicy. Nie miał siły dalej iść. Trząsł się cały z zimna. Po dwóch godzinach ogrzewania i ciepłym posiłku spokojnie zasnął. Karuś jest w awaryjnym domu tymczasowym, ale nie może tam zostać.

Karuś nie jest normalnym szczeniakiem jakich wiele. Maluch jest najprawdopodobniej niewidomym lub niedowidzącym psiakiem. Przed nim cała masa badań i konsultacji okulistycznych. Chcemy wierzyć, że problem z Jego oczkami to wada wrodzona, a nie celowe działanie, które doprowadziło do uszkodzenia. Nie wiemy, czy w jednym oczku w ogóle jest gałka oczna. Dopiero po konsultacjach okulistycznych będziemy wiedzieli, czy jest, choć cień nadziei.... Mamy nadzieję, że leczenie lub zabieg okulistyczny pozwoli Karusiowi ujrzeć świat.

Dziękujemy Kindze i koleżance za reakcję, które nie przeszły obojętnie obok malucha i zaalarmowały nasza fundacje. Bardzo prosimy Was o wsparcie dla Karusia. Zbieramy na badania, odrobaczenie, szczepienie i konsultacje okulistyczne. Dołóż swoją cegiełkę dla Karusia i pozwól mu zobaczyć świat. 

Jeśli chcesz zostać domem tymczasowym lub pomóc w inny sposób, skontaktuj się z nami pod nr 607 488 598.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 305 osób
8 500 zł (283,33%)