Wciąż tu jestem, nie zniknąłem - Gucio

Zbiórka zakończona
Wsparło 16 osób
1 500 zł (100%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 22 Listopada 2023

Zakończenie: 15 Stycznia 2024

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Gucio to pies, któremu się udało, jeśli można tak podsumować ucieczkę z ciężkiego więzienia na ostatnie lata życia. Bo Gucio swój najlepszy czas spędził w kojcu i na łańcuchu. Prawie jak na filmach o przygodach różnych dawnych bohaterów, którzy w ramach  licznych, mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw zaliczyli także lochy i łańcuchy na nogach.

Nowy rozdział zaczyna się od słów -"wyszedłszy cało z tych strasznych opresji "... i tu następuje wyczekiwany ciąg dalszy. Gucio sam z opresji nie wyszedł, bo nie miał na to żadnych szans. Został pewnego dnia zabrany dzięki naszej fundacji.  Odtąd codziennie cieszy się życiem - wie, że może być gorzej. A my wiemy, że może być lepiej, ale tego Guciowi nie powiemy, bo kto da dom 10-letniemu psu?

Więc jeśli już wiadomo, że domu nie da nikt (chociaż nadzieja umiera ostatnia i gdzieś się tam w ukryciu jeszcze tli) - to prosimy, chociaż o wsparcie na karmę, rutynowe zabiegi i utrzymanie w hoteliku. Gucio jest kochanym, grzecznym psem, ale to za mało, to dzisiaj zdecydowanie za mało... Prosimy o pomoc dla Gucia!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
212 zakończonych zbiórek
Wsparło 16 osób
1 500 zł (100%)
Adopcje