Operacja ratująca życie Nuki

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
1 649 zł (65,95%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Września 2023

Zakończenie: 30 Listopada 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Dziś zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie naszej podopiecznej, Nuki. 

To dla niej najważniejszy dzień, gdyż dziś zostanie przeprowadzona operacja, która uratuje jej życie ❗Nuka zmaga się z ogromnym guzem śledziony, który naciska na jej żołądek. Ten potworny guz osiągnął aż 9x10 cm, co stanowił ogromne zagrożenie dla jej zdrowia i życia. Dlatego nie możemy czekać ❗

Operacja jest koniecznością, aby dać Nuce szansę na zdrowe i szczęśliwe życie. Jednakże, aby to możliwe było, potrzebujemy Waszej pomocy. Całkowity koszt operacji i leczenia wynosi około 2500 zł. To ogromna kwota, którą nie jesteśmy w stanie pokryć sami. Dlatego z całym smutkiem w sercu i rozpaczliwie prosimy Was o wsparcie zbiórki. Nuka jest niezwykle kochana i potrzebuje Waszego wsparcia, aby przejść przez tę trudną chwilę. Każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do jej uratowania.

Prosimy Was o wielkoduszność i hojność. Każdy dar, jaki możecie nam ofiarować, jest dla nas bezcenny. Dzięki Waszej pomocy, możemy dać Nuce drugą szansę na życie, pełne radości i miłości. Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie i modlitwy. Razem możemy uratować życie naszej Nuki.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
59 zakończonych zbiórek
Wsparły 64 osoby
1 649 zł (65,95%)
Adopcje