Okno życia dla szczeniaków i kociąt! Uratuj!

Wsparło 197 osób
5 453 zł (27,26%)
Brakuje jeszcze 14 547 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Marca 2021

Zakończenie: 30 Czerwca 2021

09 Kwietnia 2021, 11:52
Pierwsze szczeniaki w oknie życia

Pierwsze szczeniaki trafiły już do Aleksandrowskiego Okna Życia. Maluszki szukają NOWYCH DOMÓW! Szczeniaczki mają kilka tygodni, będą średniej wielkości psiakami. Warunkiem ich adopcji jest podpisanie zobowiązania do kastracji psiaka, porozumienia adopcyjnego oraz wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej. Bardzo prosimy Was o wspieranie naszej akcji!

Pokaż wszystkie aktualizacje

Okno życia dla szczeniaków i kociąt! Uratuj! 

To pierwsza tego typu akcja w Polsce! Akcja dająca szansę na uratowanie życia wielu szczeniąt i kociąt. Akcja wspierająca jednocześnie przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. "Okno życia" dla zwierząt to możliwość bezpłatnego oddania psów i kotów do 6 miesiąca życia, pod warunkiem - również bezpłatnej - sterylizacji ich matki.

Dzięki akcji prowadzonej wspólnie przez Aleksandrów Łódzki i Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami być może uda się uniknąć porzucania zwierząt, bo pozostawienie ich na pastwę losu, często równoznaczne jest z wyrokiem śmierci. Z akcji korzystać mogą również mieszkańcy innych miast.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca w gabinecie można będzie pozostawić szczeniaki lub koty w wieku 6 tygodni do 6 miesiąca życia. Bez żadnych opłat. Warunkiem jest podpisanie zrzeczenia się zwierząt oraz obowiązkowe zapisanie suczki lub kotki na bezpłatną sterylizację.

Warunkiem pozostawienia bezpłatnie szczeniąt lub kociąt jest zobowiązanie do wysterylizowania suczki, lub kotki. W Przychodni Zwierzak lub Gabinecie Wet. Artura Kotarby zabieg odbędzie się BEZPŁATNIE, niezależnie z jakiej gminy będzie osoba biorąca udział w akcji. Sterylizacje dla zwierząt spoza gminy sfinansuje Łódzkie Towarzysztwo Opieki nad Zwierzętami!

Okno życia dla szczeniaków i kociąt możesz wesprzeć, wspomagając naszą zbiórkę. Więcej o akcji [tutaj].

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
212 zakończonych zbiórek
Wsparło 197 osób
5 453 zł (27,26%)
Brakuje jeszcze 14 547 zł
Wesprzyj