Aby uwolnić się od bólu siedmioletnia Sonia musi przejść operację usunięcia obu gałek ocznych. Prosimy Was o pomoc!

Wsparło 26 osób
1 140 zł (42,22%)
Brakuje jeszcze 1 560 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 18 Września 2022

Zakończenie: 30 Października 2022

Godzina: 23:59

Sonia od urodzenia ma problemy z oczami, w wieku dwóch lat całkowicie oślepła. W chwili obecnej chore gałki oczne powodują potworny ból, aby temu zaradzić, konieczne jest ich usunięcie. Ale zacznijmy od początku...

Sonia to siedmioletnia suczka, która mimo swojej niepełnosprawności ma cudownych i kochających opiekunów. Od najmłodszych lat cierpi na pogłębiającą się wadę wzroku. Mając dwa lata przestała całkowicie widzieć. Mimo to jej życie było bardzo szczęśliwe. Zarówno ona jak i reszta domowników nauczyli się żyć z jej niepełnosprawnością.

W ostatnim czasie stan oczu Soni bardzo się pogorszył. Aktualnie suczka cierpi, ma jaskrę, zaćmę, zwichniętą soczewkę oraz zapalenie naczyniówki w oku prawym. W związku z tym, aby złagodzić objawy oraz dolegliwości bólowe została objęta specjalistycznym leczeniem weterynaryjnym.

Niestety leczenie Soni nie przynosi zadowalających efektów i suczka mimo to odczuwa spory ból oraz duży dyskomfort. Po konsultacjach z lekarzami weterynarii okazało się, że najlepszym rozwiązaniem dla Soni będzie całkowite usunięcie obu gałek ocznych.

Pod koniec września Sonia ma przejść konsultację kardiologiczną, która zakwalifikuje ją do operacji. Jeśli zostanie zakwalifikowana do operacji zabieg usunięcia gałek ocznych odbędzie się w połowie października.

Ze względu na długotrwały i kosztowny okres leczenia opiekunowie Soni zmuszeni są prosić o pomoc w sfinansowaniu drogiej operacji. Czasu na zbiórkę środków mamy niewiele, jednak bardzo liczymy na Państwa wsparcie. Z góry serdecznie dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
95 zakończonych zbiórek
Wsparło 26 osób
1 140 zł (42,22%)
Brakuje jeszcze 1 560 zł
Adopcje