Żeby miały co jeść!

Zbiórka zakończona
Wsparło 181 osób
10 050 zł (100,5%)

Rozpoczęcie: 18 Marca 2019

Zakończenie: 18 Kwietnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, Przyjaciele boguszaków naszą Fundację i schronisko zna większość z Was. Dwoimy się i troimy, żeby podołać i utrzymać zwierzaki, przy okazji pomagając tym, które u nas nie mieszkają, a tej pomocy potrzebują. Oznacza to m.in. akcje sterylizacji psów i kotów (nawet kiedy środków od sponsora brak i pokrywamy je sami), leczenie kotów wolnożyjących, dokarmianie tych, których opiekunowie nie mogą sobie za bardzo pozwolić na zakup jedzenia, akcje edukacyjne.

W schronisku staramy się zapewnić najlepszą z możliwych opiekę weterynaryjną (specjalistyczne badania, operacje itp.) oraz karmę odpowiednią dla wieku, schorzeń, zapotrzebowania. Niestety rosnące koszty zatrudnienia, remontów, leków postawiły nas przed ścianą - konto fundacji świeci pustkami, a jeść zwierzęta muszą.

Bardziej oszczędzić już nie damy rady, jednak nie chcemy schodzić z dobrej jakości karmy, bo odbije to się na żołądkach naszych podopiecznych.

10 000 zł to kwota, za jaką jesteśmy w stanie kupić zapas suchej karmy firmy Calista na dwa miesiące. Dla nas to bardzo dużo... Mieszkając karmę z tą, którą otrzymujemy od Darczyńców, starczy na dłużej...

Nigdy nie byliśmy w tak trudnej sytuacji, dlatego ośmielamy się prosić o wsparcie naszej zbiórki i pomoc w dalszym utrzymaniu zwierzaków.

Prosimy o wsparcie nawet malutką kwotą, niejednokrotnie widzieliśmy przykłady wspaniałej mobilizacji społeczeństwa, kiedy z drobnych wpłat robiły się ogromne sumy. Dziękujemy w imieniu naszych Boguszków!

Zarząd Fundacji i Boguszki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
3 zakończone zbiórki
Wsparło 181 osób
10 050 zł (100,5%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość