Fundacja Ostatnia Szansa

2 Stałych Pomagaczy
Monti Rio
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Fundacja Ostatnia Szansa

E-mail pomoc@psiaszansa.pl

Telefon 509 201 457 lub 513 430 207

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Nasz cel to pomoc bezdomnym psom i kotom.

Prowadzimy schronisko dla porzucanych czy też odebranych interwencyjnie zwierząt w Boguszycach Małych k. Rawy Mazowieckiej.

W tej chwili schronisku przebywa 131  psów oraz 10 kotów w tym 3 specjalnej troski koty z białaczką.

Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki przebywającym u nas zwierzętom, do czasu znalezienia nowych domów.

Dla tych co maja minimalne szanse na adopcję z uwagi np. na wiek stwarzamy warunki zbliżone do domowych. Bardzo dbamy o ich zdrowie, psy, koty sa regualrnie badane,leczone. kiedy zachodzi taka konieczność jeździmy do klinik w Warszawie, Milanówku, Pruszkowie, Zduńskiej Woli czy nawet Wrocławia.

Prowadzimy wzmożoną akcję adopcyjną - pełną i wirtualną. Staramy się znaleźc opiekuna wirtualnego dla każdego zwierzęcia i dać im szansę na nowe domy.

Dbamy o naszych podopiecznych: psy sa regularnie odrobaczane, zabezpieczane przeciwko pchlom i kleszczom,zaszczepione, wysterylizowane. Przy adopcjach szczeniąt monitorujemy ich dobrostan oraz wypelnienie warunku kastracji z chwila osiągniecia dojrzałości płciowej.

Prowadzimy działalność edukacyjną. Kładziemy nacisk na zainteresowanie młodzieży wolontariatem.

Od prawie 4 lat dzieki środkom pozyskanym od sponsorów prowadzimy Akcje Darmowej Sterylizacji zwierząt właścicielskich na terenie miasta i gminy Rawa Mazowiecką a od 2019 roku na terenie Gminy Biała Rawska. Naszym czelem jest zapobieganie BEZDOMNOŚCI.

W przypadkach szczególnych  wspiermy np. karmą czy sfinansowaniem operacji psa czy kota  osobom w trudnej sytuacji życiowej

Objeliśmy pomocą wolnobytujące koty w Rawie Mazowieckiej -   ponad 97% jest wykastrowanych. "Polujemy" na te  ostatnie 3 %, karmicieli zaopatrujemy w karmę.

 Naszym zwierzakom staramy się zapewnić jak najbardziej domowe warunki. Tym skrzywdzonym przez człowieka pozwala to na szybszą socjalizację, reszta korzysta z lenistwa w koszyczkach i na materacykach, do czasu znalezienia nowych domków,

Współpracujemy z Organizacjami, które zajmują się ochrona praw zwierzat i  pomocą zwierzętom w porzebie.

Nasze dalsze działanie uzależnione jest od Państwa pomocy. Schroniska takie jak nasze, prywatne, nie otrzymują regularnych funduszy od gmin i nie są w stanie samodzielnie utrzymać się na wysokim poziomie.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Jo Rzepka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Monti Rio

100 zł

Sadzik Zbigniew

50 zł

Monti Rio

Pokaż więcej

2 Stałych Pomagaczy
Monti Rio
50 zł miesięcznie