Aby przywrócić sprawność i życie bez bólu, potrzebna kolejna operacja. Prosimy, pomóżcie...

8 dni do końca
Wsparły 23 osoby
1 260,53 zł (36,01%)
Brakuje jeszcze 2 239,47 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Września 2020

Zakończenie: 4 Października 2020

06 Września 2020, 21:42
Sprostowanie

Sprostowanie:

Przepraszamy za wprowadzenie Państwa w błąd, Rudego nie potrącił samochód tak jak powiedziano nam w przychodni. Kocur został zaatakowany przez psa, taką informację uzyskaliśmy od właściciela.

Nie zmienia to faktu, że potrzebujemy nadal Państwa pomocy w opłaceniu operacji i rehabilitacji Rudego. Za pomoc dziękujemy w imieniu kocurka i jego właściciela.

Rudy został zaatakowany i pogryziony przez psa. Doszło do złamania przedniej łapki. Niestety koszty operacji przerosły zasoby finansowe jego opiekuna.  To jeszcze młody, 20 letni chłopak. Rudy jest z nim już 12 lat. Pomimo, że sam musi się już utrzymać, nie zostawił swojego przyjaciela na ulicy. W przychodni w której leczymy naszych podopiecznych poproszono nas o pomoc w opłaceniu jego leczenia. 

Rudy został poddany zabiegowi osteosyntezy, łapka została zespolona gwoździami, został założony stelaż zewnętrzny. Niestety tydzień po pierwszej operacji Rudy trafił ponownie na stół operacyjny, potrzebna była reoperacja łapki. Nastąpiło przemieszczenie kości spowodowane skokiem kocurka. Tym razem Rudy na czas leczenia trafił do klatki kenelowej.

Za 5 tygodni czeka go kolejny zabieg usunięcia gwoździ z łapki.

W imieniu Rudego i jego opiekuna prosimy Państwa o pomoc w opłaceniu operacji i rehabilitacji kocurka.

Pomogli

Ładuję...

8 dni do końca
Wsparły 23 osoby
1 260,53 zł (36,01%)
Brakuje jeszcze 2 239,47 zł
Wesprzyj