Otul miłością zwierzaki!

Zbiórka zakończona
Wsparło 4 026 osób
122 163 zł (122,16%)

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2024

Zakończenie: 20 Marca 2024

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
19 Marca 2024, 09:13
Przywracacie wiarę w ludzi!

Kochani, jesteśmy na finiszu naszej akcji "Otul miłością zwierzaki" - zbiórka kończy się jutro. Dziękujemy za całą Waszą moc dobroci, która powędrowała prosto do zwierzaków w potrzebie.

Jak zawsze nie zawiedliście i jak zawsze setki zwierząt otrzymają wsparcie, na jakie zasługują najbardziej na świecie. W poprzednich edycjach "Otul..." Fundacje i Stowarzyszenia mogły kupić karmę, leki, odświeżyć stan zabawek i akcesoriów, zapewnić opiekę weterynaryjną czy utrzymać swoje azyle.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasza wrażliwość i uważność na otaczający nas świat i stworzenia, które potrzebują pomocy. To wielki zaszczyt mieć Was po swojej stronie!

Ślemy uściski, Zespół RatujemyZwierzaki.pl

Pokaż wszystkie aktualizacje

05 Marca 2024, 09:04
Aktualizacja

Chcieliśmy wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich, którzy wzięli udział w naszej zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt!

Każda wpłata ma znaczenie, każda wpłata to cegiełka, która wspiera Organizacje z całej Polski w codziennym ratowaniu tych, które człowiek wyrzucił, zagłodził, potrącił... Wiemy, że Fundacje i Stowarzyszenia robią, co mogą, by poprawić los bezdomnych zwierząt.

Wasze zaangażowanie zachwyca i daje im nadzieję i pokazuje, że ciężka praca na rzecz zwierząt ma sens! Nasza solidarność to prawdziwy przykład siły wspólnoty i empatii w działaniu.

Wasza dobroć sprawia, że świat staje się lepszy dla tych, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Weź udział w naszej walentynkowej akcji "Otul miłością zwierzaki"! Mamy jeden cel - dać miłość i wsparcie zwierzakom w najtrudniejszych sytuacjach. Wszyscy zasługują na miłość, a zwierzęta - ofiary ludzkiej okrutności - potrzebują naszej troski i wsparcia.

Wyobraź sobie niewinnego psa porzuconego na zimowym mrozie, którego zmęczone oczy szukają ciepła i opieki. Albo kota skrzywdzonego przez ludzkie okrucieństwo, który tęskni za bezpiecznym miejscem... Zwierzęta nie proszą o wiele. Potrzebują jedynie czułej dłoni, która je pokocha, serca, które zrozumie ich cierpienie i domu, w którym będą bezpieczne. W tym walentynkowym okresie, kiedy miłość unosi się w powietrzu, dajmy zwierzętom szansę na nowe życie, pełne miłości i szacunku! Niech nasza akcja pomocowa stanie się symbolem nadziei dla tych, którzy doświadczyli ludzkiego okrucieństwa. Niech będzie wyrazem naszej gotowości do udzielenia pomocy i ochrony bezdomnym zwierzętom!

Załóż skarbonkę dla swojej ulubionej Organizacji i pomóż jej zebrać środki na ratowanie zwierząt lub po prostu wesprzyj naszą zbiórkę. Każda pomoc jest ważna! Środki ze zbiórki trafią do Fundacji i Stowarzyszeń, które założyły swoje skarbonki, tym samym biorąc udział w "Otul miłością zwierzaki".

Dołącz do nas i daj zwierzętom w potrzebie walentynkowy prezent - prezent miłości i nadziei. Dziękujemy za wsparcie.

#otulmiłościązwierzaki - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulmiłościązwierzaki i oznaczając @ratujemyzwierzaki

Regulamin akcji "Otul miłością zwierzaki"

Tylko dzięki Wam możemy organizować takie akcje i wspierać Fundacje i Stowarzyszenia, ratujące zwierzaki! Przekaż swoje 1,5% Fundacji Ratujemy.pl KRS: 0000819398

Załączniki

Organizator
2 aktualne zbiórki
32 zakończone zbiórki
Wsparło 4 026 osób
122 163 zł (122,16%)

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej