Ratujmy Sołtysa Patyka!

Zbiórka zakończona
Wsparło 27 osób
2 015 zł (67,16%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Kwietnia 2023

Zakończenie: 30 Lipca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nie tak dawno temu znaleźliśmy kocura, który był na skraju życia. Jego stan był opłakany - był skrajnie wychudzony i ważył zaledwie 2 kg, podczas gdy powinien ważyć co najmniej 4 kg.

Jego pyszczek był pokryty ropną wydzieliną, a dziąsła krwawiły z dziurami sięgającymi do kości. Miał także trudności z oddychaniem oraz bardzo duże zarobaczenie pasożytami.

Nie wiadomo, co mogło spowodować jego stan, ale wiemy, że jego proces chorobowy trwał już od dłuższego czasu i wymaga długotrwałego leczenia. Natychmiast poddaliśmy go leczeniu, odrobaczyliśmy i odpchliliśmy. Zrobiliśmy również pełną diagnostykę - USG, badania krwi, które pozwoliły nam mieć nadzieję na jego wyleczenie.

Aktualnie Kocurek jest leczony antybiotykami i lekami wzmacniającymi. Przebywa w cudownym domu tymczasowym u Marka i Asi, którzy troszczą się o niego, karmią przytulają i wspierają. Dzielnie znosi leczenie, poddaje się zabiegom w jamie ustnej oraz regularnym kontrolom u weterynarza. Powoli, ale systematycznie, zaczyna przybierać na wadze i wracać do zdrowia.

Ale leczenie to proces długotrwały i kosztowny. Dlatego potrzebujemy pomocy w postaci pieniędzy na leczenie i dobrej jakości karmy dla Kocurka. Każda pomoc jest dla nas ważna i potrzebna, ponieważ chcemy dać mu szansę na pełne i zdrowe życie.

Dodatkowo poszukujemy dla niego stałego domu, ponieważ nie może wrócić na ulicę. Jego stan zdrowia poprawia się każdego dnia, a on sam okazuje się być bardzo wdzięcznym i kochanym kotem. Cieszymy się, że udało nam się uratować jego życie i mamy nadzieję, że dzięki naszej i waszej pomocy będzie miał szansę na wspaniałe życie u kogoś, kto go pokocha i zapewni mu najlepszą opiekę.

Dlatego prosimy o wsparcie i udostępnienie akcji ratowania Sołtysa Patyka. Każda pomoc jest dla nas cenna i potrzebna, abyśmy mogli dać temu kocurkowi szansę na zdrowie i szczęście.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 27 osób
2 015 zł (67,16%)
Adopcje