Fundacja Ochrony Kota

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Justyna Bronisz

E-mail kontakt@fundacjaok.org

Telefon 789414378

Lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Pragniemy nieść pomoc zwłaszcza tym bezradnym i pokrzywdzonym. Chcielibyśmy, aby żaden zwierzak na świecie nie zaznał głodu, cierpienia i strachu - żeby każdy miał ciepły dom, rodzinę i pełną miseczkę.

Najlepiej znamy się na kotach, dlatego skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Kastrujemy, leczymy, szukamy dobrych, bezpiecznych domów.

Bardzo często trafiają do nas zwierzęta, dzikie, które nie znają człowieka, a nie mogą wrócić na miejsce bytowania. Postępowanie z takimi kotami wymaga ogromnej cierpliwości, uważności, empatii i znajomości kocich zachowań. Ogromną rolę przykładamy do ogólnego dobrostanu zwierzęcia, minimalizowania stresu i odpowiedniej socjalizacji. 

Dokładnie wiemy jak pomagać, a o tym, że ta pomoc jest potrzebna, przekonujemy się za każdym razem, gdy spotkamy na ulicy chorego „bezdomniaka” lub dostaniemy telefon od karmiciela, którego nikt nie chce wspomóc.

Nasze możliwości są ograniczone, ale mocno wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli ochronić przed złem tego świata coraz większą ilość zwierzaków i odmienić ich los.

Pomagaj z nami, wesprzyj nasze zbiórki!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje