Skazana na śmierć głodową

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
1 340 zł (67%)

Rozpoczęcie: 25 Listopada 2019

Zakończenie: 1 Kwietnia 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
30 Grudnia 2019, 00:20
Penelopka szuka świątecznych prezentów

Kochana KICIA Penelopka rozbawiła nas sposobem poszukiwania mikołajkowych prezentów. Zaglądała do czerwonych bucików, skarpet i czapek Św, Mikołaja. Bawiła się czerwonymi wstążeczkami i złotymi dzwoneczkami. Gołym okiem widać znaczną poprawę zdrowia. Trwa jeszcze akcja odrobaczania. Podajemy jej Milprazon 4 mg w dawce 1/2 tabl i co jakiś czas niestety ukazują się jeszcze nicienie.

Pokaż wszystkie aktualizacje

09 Grudnia 2019, 09:07
[Aktualizacja]

Penelopka pozdrawia wszystkich bardzo serdecznie!

03 Grudnia 2019, 23:21
Nigdy nie należy dawać przyzwolenia na zło!

Pamiętajmy, że "wszystko co ma w sobie pierwiastek życia zasługuje na szacunek". Te słowa często powtarzał nasz św. Jan PAWEŁ II. Tego również uczyli nas nasi rodzice. Wychowujmy rozumnie młode pokolenie Polaków. Nigdy nie przyzwalajmy na zło. Reagujmy!

Dziękujemy Redakcji tygodnika "GWAREK" za opublikowanie niechlubnego wydarzenia. Pragniemy ujęcia sprawcy. Oczekujemy  wskazania tej osoby lub osób , które dokonały tego haniebnego czynu.

30 Listopada 2019, 10:17
Trwa wyścig z czasem...czy zdążymy zebrać srodki na pokrycie pierwszej faktury?

Szlachetni DARCZYŃCY - cieszymy się niezmiernie z Waszej ofiarności. Ufamy, że przy Waszym wsparciu będziemy mogli nadal udzielać pomocy naszym czworonożnym przyjaciołom.

Penelopka zdrowieje, staje się silniejsza, przybiera na wadze, wtula się do człowieka i przyjemnie przy tym mruczy. Zobaczcie sami - radość serce rozpiera!

Okrucieństwo człowieka nie zna granic. Bezlitosny typ ludzki wrzucił młodziutką, drobniutką kotusię do czarnego kontenera Firmy Remondis w Tarnowskich Górach. Maleństwo owinięte było w różowy polarowy kocyk. Nastolatka podchodząca do kontenerów z odpadami domowymi usłyszała ciche kwilenie dochodzące ze sterty śmieci. Wyjęła przerażone zwierzątko i wraz ze swoją matka powiadomiły telefonicznie fundację.

Pomocy lekarskiej udzieliła klinika weterynaryjna w Zabrzu. Koniecznie należało wzmocnić kotkę, nawodnić i nakarmić. Została również odrobaczona i odpchlona. Jej drobniutkie ciałko lekko pokryte płowym włosem wymagało dogrzania ze względu na jego wychłodzenie. Dopiero po kilku dniach zabiegów wzmacniających oraz terapii p/bólowej oraz antybiotykowej lekarze mogli przeprowadzić zabieg amputacji martwiczego ogonka.
Gorąco prosimy darczyńców o pomoc w terminowym uregulowaniu należności za usługę weterynaryjna kliniki, Cena jest wysoka, lecz bacząc na zaangażowanie lekarzy oraz techników całodobowo opiekujących się kocią drobinką  od 12 listopada do 22 listopada 2019 r. - warto dorzucić grosz ze swojego szczerego serca. Czeka nas jeszcze kilka wizyt kontrolnych w klinice oraz kontynuacja szczepień p.chorobom zakaźnym.

Ufamy, że z pomocą darczyńców uda nam się zebrać należną sumę w terminie do 2 grudnia 2019 r. W tym dniu powinniśmy zgłosić się do kliniki na drugie szczepienie Penelopy. Tym bardziej potrzebujemy szansy na uregulowanie faktury. Kocię przeznaczamy do adopcji. Marzymy o rozsądnych właścicielach, odpowiedzialnych, posiadających wysoki poziom uczuć...

 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 64 osoby
1 340 zł (67%)