Psy umierają... Pomóż nam wybudować azyl dla psów na Podlasiu!

Wsparły 164 osoby
6 537 zł (13,07%)
Brakuje jeszcze 43 463 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 27 Sierpnia 2020

Zakończenie: 30 Października 2020

06 Września 2020, 16:47
Kolejna ofiara: szczeniaczek z rowu na Podlasiu

Malutka Mia została znaleziona w rowie na Podlasiu bez szans na przeżycie :( dla takich maluchów potrzebujemy Twojego wsparcia... 

Pokaż wszystkie aktualizacje

31 Sierpnia 2020, 13:33
Codziennie trafiają do nas nowe psy

Mimo braku ogrodzenia, mimo braku boksow codziennie dostajemy nowe zgłoszenia i REAGUJEMY! psy na podlasiu nie mają wyboru, nie mają szans. 

W sobotę odebraliśmy owczarka niemieckiego z fatalnych warunków. 

Marzenka w niedziele została zabrana do Warszawy do domu tymczasowego, niestety brak ogrodzen nie pozwalał na dalsze mieszkanie Marzenki w azylu. 

W Azylu nadal pozostaje suka ze szczeniakami i 3 dorosłe psy. 

Kiedy zakończyliśmy akcję w schronisku w Radysach, nie posiadaliśmy się z radości, że prawie 1000 psów wyjechało w drogę ku lepszemu życiu. Ale wiedzieliśmy, że to nie koniec ciężkiej pracy.

28.08 edycja:

Na razie zmniejszamy zakres zbiórki i zbieramy na najważniejsze rzeczy - to znaczy na ogrodzenie. Kosztorys przedstawiamy poniżej.

Skala bezdomności na Podlasiu jest ogromna i większość bezdomnych psów z tamtych terenów trafiała do Radys. Teraz gminy nie mają podpisanej umowy z żadnym schroniskiem i psy oraz koty nie są odławiane. Zwierzeta bezradnie wędrują po okolicy, umierają pod kołami samochodów, chorują - a urzędnicy zamykają oczy.

Od lat marzyliśmy o wybudowaniu w Rogienicach na Podlasiu azylu dla zwierząt z prawdziwego zdarzenia. To piękny teren z ogromnym potencjałem, ale wciąż natykaliśmy się na problemy, głównie z brakiem odpowiednich ludzi do opieki nad zwierzętami. Tymczasem właśnie zbudowaliśmy wspaniały zespół i Rogienice powoli zaczynają rozkwitać.

I już mamy tu 10 psów (w tym cztery szczeniaki w kiepskim stanie) pod opieką. Wystarczy tylko wyjść za próg domu, żeby znaleźć jakiegoś psa, którego nikt nie chce, nie potrzebuje, nie kocha…

Możemy więcej! Jeśli odpowiednio rozbudujemy azyl w Rogienicach, jeśli stworzymy przestrzeń dla psów – z wygodnymi boksami, z wybiegiem, z miejscem na geriatrię dla starszych psiaków i z azylem dla szczeniaczków – możemy uchronić dziesiątki, a nawet setki podlaskich psów przed samotnością, chorobami i śmiercią!

Możemy stworzyć azyl, w którym psy będą mogły dochodzić do siebie, uczyć się przyjaźni z człowiekiem i z którego będą mogły wyjeżdżać do nowych domów…

Potrzebujemy do tego Twojej pomocy!

Każdy datek na tej zbiórce zostanie przekazany na pomoc bezdomnym psom na Podlasiu poprzez remont i zabudowę azylu w Rogienicach. Potrzebne są nam pieniądze na materiały budowlane, na dostosowanie działki pod budowę, wreszcie – na samo postawienie obiektów.

Prosimy o wsparcie dla bezdomnych psów na Podlasiu!

Z radością przyjmiemy też pomoc materialną. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i chcesz wspomóc materiałami bezdomne psy, albo trochę się „ubrudzić” i pomóc nam w budowie, poprosimy o kontakt na maila: fundacja@zwierzecapolana.org

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
45 zakończonych zbiórek
Wsparły 164 osoby
6 537 zł (13,07%)
Brakuje jeszcze 43 463 zł
Wesprzyj