Sunia z dachu - czyli Bagietka w drodze po lepsze życie!

Zbiórka zakończona
Wsparły 3 osoby
20 zł (3,33%)

Rozpoczęcie: 17 Sierpnia 2020

Zakończenie: 17 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nie miała dotąd łatwego życia... Wychowała się wśród 28 psów w powiecie nowosądeckim z opiekunem, który nie potrafił zapewnić im podstawowej opieki. Psiaki rozmnażały się między sobą, nie dojadały, były strasznie zarobaczone. Trwało to kilka lat, aż Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - Oddział w Tarnowie dowiedziało się o sytuacji psiaków i postanowiło z pomocą kilku fundacji zrobić z tym porządek.

Tym sposobem do nas trafiła właśnie ona - Bagietka. Ok. 4-letnia przeurocza suczka, która złapała nas za serca od razu. Jaka jest? Jeszcze przerażona, choć otwiera się z każdym dniem na nowo poznawanych wolontariuszy, a tych, których widzi częściej, wita już merdaniem ogonka. Bagietka waży 9 kg, jest niskiej budowy jak corgi i ma przepiękne radarowe uszy.

Jesteśmy już po pierwszej wizycie w lecznicy - wykonaliśmy jej badania krwi, USG, pełny przegląd, została też kilkukrotnie odrobaczona. Nie jest ona w bardzo złej kondycji. Wymaga jedynie odżywienia odpowiednią karmą i przede wszystkim zajęcia się stanem ząbków, które niestety kwalifikują się do usunięcia. Stan jamy ustnej jest nieciekawy. Na razie Bagietka dostaje leki przeciwzapalne i czekamy aż miną stresy i będzie ją można najpierw na spokojnie zaszczepić, a następnie pomyśleć o sanacji. Dziś się ostatni raz odrobaczamy.

W tym miejscu prosimy Was o wsparcie finansowe Bagiety, bo każdy grosik przyda się jej teraz bardzo! Po profilaktyce czekają ją zabiegi stomatologiczne, które niestety nie należą do najtańszych...

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
64 zakończone zbiórki
Wsparły 3 osoby
20 zł (3,33%)