Dla niego wszystko

Zbiórka zakończona
Wsparło 55 osób
1 520 zł (60,8%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Lipca 2023

Zakończenie: 30 Września 2023

Godzina: 00:01

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
22 Sierpnia 2023, 19:03
KRAKUS wciąż z nami.

 KRAKUS ma się dobrze, jednak wciąż prosimy o finansowe wsparcie -  są nowe faktury za leczenie, leki i wizyty lekarskie.  Poza niedowładem tylnych nóg organizm KRAKUSA funkcjonuje normalnie, dlatego nie czas jeszcze na ostateczne decyzje... Prosimy o pomoc !

KRAKUS to jeden z najbardziej skrzywdzonych naszych psów i jeden z najsłodszych zarazem. Przez lata bity, głodzony, okładany kijem - zapłacił straszną cenę - jego kręgosłup jest w ruinie.

Dodatkowo u owczarków kręgosłup to miejsce bardzo podatne na zwyrodnienia. KRAKUS odebrany właścicielowi pojechał do domowego hoteliku do Lublina, gdzie skradł serca wszystkim. Niedawno problemy z kręgosłupem się odnowiły. W klinice pod Lublinem wykonano wszystkie stosowne badania diagnostyczne - co do tej pory już przekroczyło koszt 900 zł. Wypisany wczoraj dostaje sterydy, wierzymy, że stanie na nogi. Fundacja bez KRAKUSA nie będzie już ta sama... To pies symbol psiej wielkości.

Dlatego wszystkich, którzy go pokochali prosimy o pomoc w leczeniu i diagnostyce. Każdy pies zasługuje na miłość, ale KRAKUS  ma do niej szczególne prawo po tym, co przeszedł. Prosimy pomóżcie. 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 55 osób
1 520 zł (60,8%)
Adopcje