Pyłek i Bianca dostali szansę na nowe życie!

9 dni do końca
Wsparły 2 osoby
25 zł (6,25%)
Brakuje jeszcze 375 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2019

Zakończenie: 19 Grudnia 2019

Oto historia Pyłka i Bianci. Pod pewną firmą ok. 70 km od Krakowa nagle pojawiły się trzy kociaki. Najprawdopodobniej zostały tam porzucone. Jeden z pracowników firmy przygarnął jednego z kociaków, drugi zainteresował się losem pozostałych. Kiedy dowiedział się, że szefostwo firmy zamierza kotki "zutylizować", szybko rozpoczął poszukiwania dla nich pomocy.

Brudne, kosmicznie zapchlone, śmierdzące i bardzo głodne. Rodzeństwo - brat i siostra. W wieku ok. 3 miesięcy. Ich charaktery od pierwszego spotkania powaliły nas na łopatki - sto procent słodyczy, tulenia, mruczenia i kociej miłości. 

Ale teraz my potrzebujemy Waszej pomocy. Kotki zaraz po przybyciu do Krakowa, na dwa tygodnie trafiły do przychodni weterynaryjnej, gdzie miały wykonaną pełną diagnostykę (m.in. badanie kału, które wykazało obecność pasożytów, z którymi już sobie poradziliśmy oraz badanie na FelV, które na szczęście dało ujemny wynik). Maluchy przeszły tam także pełną profilaktykę - odpchlanie, kąpiele, odrobaczanie, szczepienie, chipowanie, a przede wszystkim zostały porządnie odkarmione i przygotowane do przeprowadzki do DT, w którym aktualnie się znajdują. Ich dług w lecznicy jest spory, a przed nami kolejne wydatki związane z ich dalszą profilaktyką oraz utrzymaniem.

Bardzo prosimy o wsparcie wszystkich, którzy są w stanie nam pomóc wpłacając choćby złotówkę na naszą zbiórkę. Wszystkim Darczyńcom pięknie dziękujemy w imieniu tych dzieciaków! Jednocześnie informujemy, że oba maluchy pilnie szukają domów stałych - razem lub osobno Naprawdę polecamy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
57 zakończonych zbiórek
9 dni do końca
Wsparły 2 osoby
25 zł (6,25%)
Brakuje jeszcze 375 zł
Wesprzyj