Jesteśmy w tarapatach... Pomożesz naszym podopiecznym?

Zbiórka zakończona
Wsparło 35 osób
3 750 zł (37,5%)

Rozpoczęcie: 4 Czerwca 2023

Zakończenie: 31 Lipca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Jesteśmy w tarapatach! Wciąż rosnące ceny usług weterynaryjnych czy karm… Mniej adopcji, mniej wpłat… To wszystko nas niszczy… Nasze konto świeci pustkami, mamy nieopłacone faktury i związane ręce. Ilość potrzebujących zwierzaków przez inflację nie maleje, jest odwrotne, a my czujemy, że nie damy rady im pomóc…

Staramy się dobrze zarządzać środkami, jakie mamy na utrzymanie naszych zwierzaków, jednak powoli robi się to nie do ogarnięcia… Nie mówiąc o zabieraniu pod opiekę kolejnych podopiecznych… Z FV za maj uzbiera się kilka tysięcy długu… Jesteśmy przerażeni! W stałym leczeniu mamy większość podopiecznych, część z nich wymaga specjalistycznej karmy, a także regularnych wizyt u weterynarza czy zrealizowania zaplanowanych zabiegów… To kolejne tysiące. Obecnie średnio jedna wizyta u weterynarza to 200-300 zł… Zabiegi to temat w tysiącach… Boimy się, ale już wiele razy pomogliście nam wydrapać się z takich tarapatów. Mamy nadzieję, że i tym razem pomimo trudnych czasów uda się… BARDZO NIE CHCEMY CAŁKOWICIE ZAPRZESTAĆ DZIAŁALNOŚCI!

MORNiakom można pomóc dorzucając się do zbiórki, robiąc przelew na nasze konto, biorąc udział w bazarku czy przekazując na niego fanty. Za każde wsparcie będziemy wdzięczni z całego serca. Jeśli możecie przelejcie choć 5 czy 10 zł - nie dla nas, a dla tych potrzebujących zwierzaków. Pomóżcie nam pomagać! My ze swojej strony obiecujemy dać 1000%!

Kilka słów o nas:
Małopolska Organizacja na Rzecz Natury (MORN) została stworzona w 2015 roku, aby łączyć idee ochrony środowiska i ochrony zwierząt. To niewielka grupa zrzeszająca miłośników zwierząt, którzy w ramach wolontariatu działają, by pomóc tym najbardziej potrzebującym.

Swoją opieką szczególnie otaczamy zwierzęta bezdomne i porzucone. W latach 2015-2022 roku znaleźliśmy prawie 300 wspaniałych domów dla naszych podopiecznych. Skupiamy się głównie na ratowaniu psów i kotów, jednak pod naszą opieką bywały także gryzonie (chomiki, szczury, świnki morskie, myszy, króliki, szynszyle, myszoskoczki), jak i ptaki (kanarki). Zajmowaliśmy się także rehabilitacją jeży, które już w pełni sił zostały wypuszczone na wolność. Naszym głównym celem jest udzielanie pomocy potrzebującym zwierzętom, znajdowanie im mądrych, odpowiedzialnych i kochających domów, ale także praca nad zwiększaniem świadomości w zakresie opieki nad czworonogami.

W nasze działania wkładamy całą masę serca, staramy się, by każdy podopieczny był otoczony odpowiednią opieką, otrzymał wszystko, czego w danym momencie potrzebuje i finalnie, by znalazł odpowiedzialny dom pełen miłości. Prosimy o Twoje wsparcie, by dalej działać! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
106 zakończonych zbiórek
Wsparło 35 osób
3 750 zł (37,5%)