Wielki Świąteczny Fundusz Pomocowy

Zbiórka zakończona
Wsparły 4 osoby
24 zł (0,08%)

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wielki Świąteczny Fundusz Pomocowy. Zakładamy Zimową Wielką Zbiórkę dla zwierząt Tary i dla wielu innych, które są w ogromnej potrzebie!

Święta, tak wielkie święta, jak Wigilia sprawiają, że drzwi do wielu serc się otwierają. Rokrocznie od zarania dziejów ludzie na całej kuli ziemskiej gromadzą się, by oddać, Wielki Ziemski pokłon Panu, który oddał życie za grzechy i potworności uczynione przez miliony ludzi. Zrobił to, by przestali zadawać cierpienia innym. By stali się dobrzy i miłosierni.

Otwieram Wielką Świąteczną Zbiórkę Pomocową!

Fundacje istnieją po to, by pomagać. Mogą to robić, ponieważ ich konta zasilane są przez dobrych ludzi. Zimą znowu otworzył się wielki wór i zaczęły napływać prośby o pomoc od ludzi, którzy nie są w stanie pomóc swoim zwierzętom. Zanim zapełni się nasz Fundusz Pomocowy, zwracam się z prośbą o pożyczkę 100.000 złotych lub każdej innej pomniejszonej kwoty. Straszne jest to, że w godzinie trwania cierpienia i bezsilności Fundacja nie może pomóc. Pomóżcie Tarze rozsyłać pomoc tam, gdzie już zagościła beznadzieja.

Wielka Świąteczna Akcja Pomocy zwierzętom w Polsce!

Zbieramy również dary, które w Waszym imieniu przekażemy cierpiącym z głodu i zimna.

Scarlett Szyłogalis

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
19 zakończonych zbiórek
Wsparły 4 osoby
24 zł (0,08%)