Uratowane przed złym losem, sponiewierane przez życie

Wsparły 53 osoby
4 555 zł (22,77%)
Brakuje jeszcze 15 445 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Kwietnia 2024

Zakończenie: 31 Marca 2025

Godzina: 23:59

Stowarzyszenie Haszcza Nadzieja - organizacja non-profit. Jesteśmy grupą osób, którym nie są obojętne i obce psie problemy życia codziennego.

Zajmujemy się opieką nad bezdomnymi, porzuconymi psiakami, które trafiają do schronisk, na ulice, "wiszą" na łańcuchach czy też są porzucane. Staramy się ułatwiać powrót do normalności, szukając im domów, w których uczą się ufać ludziom, i w których przygotowujemy je do adopcji.

Ratujemy je z różnych miejsc i różnych sytuacji. Ze schronisk gdzie często siedzą wciśnięte w najdalszy kąt klatki, wyłapujemy zabłąkane, wychudzone, bardzo często chore i wycieńczone psy z różnym bagażem doświadczeń, takie, których nikt nigdy nawet nie próbował wychować czy zrozumieć, psy cierpiące na skutek agresywnych zachowań człowieka, głodzone i niejednokrotnie maltretowane lub wychowywane bardzo twardą ręką. Psy zupełnie dzikie i takie niby normalne, jednak z czającym się, ogromnym smutkiem w oczach. I „naprawiamy” je. Przede wszystkim leczymy, sterylizujemy, aby tego psiego nieszczęścia było choć trochę mniej. Gdy rany fizyczne się zagoją, ratujemy część trudniejszą – psychikę.   

Nasze stowarzyszenie ma obecnie pod opieką ponad 36 psów w tym 8 rezydentów, które ze względu na stan zdrowia lub wiek pozostaną pod naszą opieką na zawsze. Koszty miesięczne utrzymania psów to kwota rzędu 20 tys. złotych w tym 13 tys. koszty hotelowe. Prosimy o pomoc!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
5 zakończonych zbiórek
Wsparły 53 osoby
4 555 zł (22,77%)
Brakuje jeszcze 15 445 zł
Adopcje