Setki kotów błagają o pomoc!

6 dni do końca
Wsparło 978 osób
39 284 zł (78,56%)
Brakuje jeszcze 10 716 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 1 Maja 2024

Zakończenie: 30 Lipca 2024

Godzina: 16:00

25 Czerwca 2024, 13:45
Setki kotów liczą na Twoją pomoc!

Kochani! Bardzo Wam dziękujemy za okazane nam dotychczas wsparcie! Dzięki niemu nasze zobowiązania są dużo mniejsze, a lecznice, w których leczymy zwierzęta nie odmawiają nam współpracy, bo mogłyśmy częściowo uregulować zaległe faktury. Również dzięki Wam nasze koty mają też pewny dach nad głową, bo mogłyśmy opłacić czynsze za kociarnię.

Udało się nie zwalniać tempa z akcją kastracją, ale niestety w ostatnich tygodniach musiałyśmy ograniczyć liczbę kotów przyjmowanych na leczenie. Chciałybyśmy pomóc jak największej ich liczbie, ale musimy działać rozsądnie.

Mimo wszystko trafiło do nas kilku pacjentów, którzy wymagali natychmiastowej pomocy lub którym zagwarantowałyśmy pomoc już wcześniej, w kosztach leczenia niektórych z nich partycypowali ich karmiciele, a częściowo Wy - dzięki tej zbiórce lub celowym na dane koty.

Nadal bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Koci pacjenci i ilość ich problemów sprawiają, że jest nam bardzo ciężko. Jednak nie umiemy opisać tego, jak trudno jest kiedy do naszej codzienności dochodzą nieopłacone zobowiązania i odmawianie pomocy ze względów finansowych. W tym miejscu bardzo chciałybyśmy podziękować lecznicom, które nam ufają i pozwalają spłacać faktury z opóźnieniem, bez Was już dawno musiałybyśmy całkowicie wstrzymać przyjęcia.

Bardzo prosimy Was o wsparcie dla naszych aktualnych i przyszłych podopiecznych. Działając razem, możemy góry przenosić, już wielokrotnie się o tym przekonaliśmy. Dziękujemy za każdą złotówkę i zachęcamy do poznania kilku kotów, które przyjęłyśmy na leczenie w ostatnim czasie:


Jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaufanie i każde wsparcie!

Jesteśmy w stanie pomóc przynajmniej 600 kotom rocznie, jeśli Ty pomożesz nam.

Każdego roku przekonujemy się, że niczego nie da się zaplanować. Niestety nasze fundusze tej wiosny stopniały szybciej niż zeszłoroczny śnieg. W tym roku do końca kwietnia wykastrowałyśmy już 263 kotów, a leczyłyśmy już 94 mruczących pacjentów, niektórzy z nich mieli kilka problemów zdrowotnych.

Ta zbiórka to nasze koło ratunkowe, bufor bezpieczeństwa, który pozwoli nam mieć mniej zmartwień o przyszłość i stabilność, a przede wszystkim zapewni pomoc kotom, które dopiero będą jej potrzebować.

Najwięcej pacjentów trafia do nas z akcji kastracji. Dzięki złapaniu na zabieg mają szansę dostać pomoc, ponieważ nasi lekarze robią przegląd każdemu kotu. Dzięki tej praktyce często zupełnie przypadkowo wychodzi wiele problemów, którym jesteśmy w stanie zaradzić - najczęściej są nimi chore zęby, katar, problemy ortopedyczne lub z uszami.
Niestety to generuje dodatkowe koszty.

W ostatnich latach pomogłyśmy setkom kotów, w samym 2023 roku wykastrowałyśmy 554 koty, a w naszym Kocim Szpitaliku leczyłyśmy 154 kotów. Dzięki Waszemu wsparciu przez te wszystkie lata uratowałyśmy tysiące istnień.
Chcemy robić to dalej, dlatego nie możemy pozwolić na przestój w realizacji naszej misji, przynajmniej nie taki wynikający z braku funduszy.

Nie wiemy, co nas czeka. Ale widzimy, że nasi pacjenci generują olbrzymie koszty. Obawiamy się, że jeśli nie wydarzy się jakiś koci cud, to pod koniec wiosny/na początku lata będziemy musiały po prostu chwilowo zawiesić przyjmowanie nowych pacjentów na leczenie i być może łapanie kotów na zabiegi kastracji, a to podstawowa pomoc, jaką im niesiemy i jedyne działanie, które pozwala zatrzymać rozmnażanie.

Jeśli uzbieramy pieniądze, to jedyne o co będziemy musiały się martwić to organizacja pracy tak, aby była skuteczna. Wiemy, że uzbieranie takiej kwoty będzie bardzo trudne, ale spróbujemy, zrobimy wszystko, by koty mogły na nas liczyć.

Poniżej przedstawiamy kilku naszych podopiecznych z 2023 i 2024 roku, bez Waszej pomocy nigdy nie zdołalibyśmy ich uratować.

Prosimy o pomoc w tym trudnym dla nas czasie. Wiemy, że razem poradzimy sobie ze wszystkim!
Apelujemy też o podsyłanie zbiórki znajomym, udostępnianie naszej prośby, im więcej osób się o niej dowie, tym większe mamy szanse na osiągnięcie celu.

Dziękujemy za każdą złotówkę podarowaną na kocie potrzeby!

Organizator
9 aktualnych zbiórek
172 zakończone zbiórki
6 dni do końca
Wsparło 978 osób
39 284 zł (78,56%)
Brakuje jeszcze 10 716 zł
Adopcje