Leczenie, sterylizacje, adopcje - pomóż nam ratować!

Zbiórka zakończona
Wsparło 71 osób
5 115 zł (93%)

Rozpoczęcie: 9 Sierpnia 2020

Zakończenie: 20 Czerwca 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Małopolska Organizacja na Rzecz Natury (MORN) została stworzona w 2015 roku, aby łączyć idee ochrony środowiska i ochrony zwierząt. To niewielka grupa zrzeszająca miłośników zwierząt, którzy w ramach wolontariatu działają, by pomóc tym najbardziej potrzebującym.

Swoją opieką szczególnie otaczamy zwierzęta bezdomne i porzucone. W latach 2015-2019 roku znaleźliśmy 150 wspaniałych domów dla naszych podopiecznych. W ostatnim czasie skupiamy się głównie na ratowaniu psów i kotów, jednak pod naszą opieką bywały także gryzonie (chomiki, szczury, świnki morskie, myszy, króliki, szynszyle, myszoskoczki), jak i ptaki (kanarki). Zajmowaliśmy się także rehabilitacją jeży, które już w pełni sił zostały wypuszczone na wolność. Naszym głównym celem jest udzielanie pomocy potrzebującym zwierzętom, znajdywanie im mądrych, odpowiedzialnych i kochających domów, ale także praca nad zwiększaniem świadomości w zakresie opieki nad czworonogami.

W nasze działania wkładamy całą masę serca, staramy się, by każdy podopieczny był otoczony odpowiednią opieką, otrzymał wszystko, czego w danym momencie potrzebuje i finalnie, by znalazł odpowiedzialny dom pełen miłości.

Nadszedł jednak moment, kiedy musimy z całego serca poprosić Was o pomoc. W ostatnim czasie liczba zwierzaków, która wymaga specjalistycznego leczenia wydłużyła się. Nocne i weekendowe dyżury, wizyty u specjalistów np. ortopedów. Do tego dochodzą też bieżące koszty zabiegów profilaktycznych takich jak odrobaczanie, szczepienia, sterylizacje, kastracje czy chipowanie. Większość naszych zwierzaków na starcie ma także robione badania krwi (jeśli jest potrzeba to także rozszerzone), badania kału, moczu. Przyjmowane koty od razu mają wykonywane testy na FIV/FeLV. Kiedy sytuacja tego wymaga to korzystamy również z konsultacji behawiorystów czy usług hotelu ze specjalistą. Nie licząc już transportów czy karmy...

Od lat dbamy, by nie doszło do sytuacji, kiedy wydatki przekroczą nasze możliwości. Teraz jednak wiele tych potrzeb skumulowało się w jednym czasie, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie, bo stan naszego konta topnieje w bardzo szybkim tempie... Przelejcie choć 5 zł - nie dla nas, a dla tych potrzebujących czworonogów. Pomóżcie nam pomagać! My ze swojej strony obiecujemy dać 200%!

Więcej o naszej bieżącej działalności znajdziecie na www.facebook.com/morn_org

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
82 zakończone zbiórki
Wsparło 71 osób
5 115 zł (93%)