Na jaką starość zasługuję? Podrzucono mnie jak rzecz!

Zbiórka zakończona
Wsparło 99 osób
3 500,36 zł (100,01%)

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2021

Zakończenie: 30 Kwietnia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie o podrzuconym zagłodzonym psie do jednej z firm w Gminie Czerniejewo. Przyjeżdżając na miejsce, nasze serduszka krwawią. Zadajemy sobie pytanie - kiedy ostatni raz jadła? Sezon na porzucanie psów rozpoczęty?

Jedziemy do weterynarza, a ona jest przestraszona, wychudzona, ma problemy z utrzymaniem równowagi na tylnych łapkach. Nie możemy jej tak zostawić, prosimy o wsparcie, abyśmy mogli zabezpieczyć opiekę weterynaryjną i warunki. 

Kama bo tak ją nazwaliśmy, opadnięta z sił, wychudzona. Jesteśmy po pierwszej wizycie weterynaryjnej. Niedomykalność zastawki mitralnej. Odwodnienie poniżej 5 % . Guzy nowotworowe zlokalizowane w listwach mlecznych. Osłabienie kończyn obręczy miednicznej. Zaburzenia czucia głębokiego. Łojotok suchy. Brak mikro chipu! Kiedy w końcu zmieni się prawo i zostanie nałożony obowiązek rejestrowania zwierząt? Musimy pomóc Kamie... Chcielibyśmy aby właściciel się znalazł... mamy szereg pytań o które Kama nie może zapytać... Prosimy o udostępnienia i wsparcie, musimy zabezpieczyć jej opiekę weterynaryjną, byt i przyszłość. 

 

Załączniki

Ładuję...

25 zł

PROREST

Wsparło 99 osób
3 500,36 zł (100,01%)