Pożar w Przytulisku w Harbutowicach. Zwierzęta ocalały. Potrzebna pomoc!

PILNE!
4 dni do końca
Wsparły 1 492 osoby
65 182 zł (65,18%)
Brakuje jeszcze 34 818 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Czerwca 2022

Zakończenie: 29 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

W niedzielę wieczorem 12 czerwca w naszym przytulisku wybuchł pożar❗️Spaliła się altanka, w której stały lodówki z karmą (mięsem dla psiaków), sucha karma i inne potrzebne przedmioty. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, nie ucierpiał żaden pies ani kot. Wszystko wyglądało bardzo poważnie, dym widać było aż w Sułkowicach.

W tych wyjątkowo trudnych dla nas chwilach zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie. Potrzebujemy środków, aby odbudować to, co się spaliło. Potrzebujemy lodówek, przydałby się garaż blaszak, metalowe szafy na karmę.

To był koszmar… Całe szczęście, że żyjemy, że nikt nie ucierpiał, że wszystkie zwierzęta żyją. Całe szczęście, że ogniem nie zajął się stary, drewniany dom w którym mieszkamy. Ogień był tak blisko, że popękały szyby w oknach, nadtopiły się okucia okien PCV, stopiła się rynna odprowadzająca deszczówkę.

Uratowały nas psy, które zaczęły szczekać, alarmować. Wszczęły alarm. Z pomocą przyszli nam najbliżsi sąsiedzi, którzy są strażakami. Z całego serca dziękujemy im za całą pomoc, którą zrobili. Gdyby nie oni, być może nie byłoby czego ratować…

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty, prosimy też o udostępnianie! Straty są ogromne, a Fundacja jest skromna, cicha, nieprosząca często o pomoc. Prowadzą ją wspaniali ludzie, którzy zwierzętom oddali życie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
2 zakończone zbiórki
4 dni do końca
Wsparły 1 492 osoby
65 182 zł (65,18%)
Brakuje jeszcze 34 818 zł
Wesprzyj