Fundacja Przyjaciel Zwierz

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Ewa Leszczyńska

E-mail przyjacielzwierz@gmail.com

Telefon 882466762

Lokalizacja Ławki, mazowieckie

Empatia - dobro deficytowe. Jesteśmy po to, by szerzyć ideę pomagania, zarażać empatią i pomagać katowanym, niechcianym i bezdomnym zwierzętom. By wspierać potrzebujących. By edukować i pokazać inną drogę. Dołącz do nas! Zostań Przyjacielem Zwierza.

Wspierając nas, realnie pomagasz bezdomnym psom i kotom, zwierzętom katowanym oraz koniom i innym zwierzętom gospodarskim skazanym na śmierć.

Dzięki Twojemu wsparciu, możemy też rozbudowywać Azyl, który zamieszkują psy z zaburzeniami behawioralnymi oraz psi seniorzy. To właśnie w azylu mieszkają psiaki, które mają najmniejsze szanse na adopcję. Każdy psiak pod naszą opieką mieszka w warunkach domowych. Ze zwierzakami mieszka i opiekuje się nimi osobiście prezeska fundacji, dzięki czemu mamy pewność, że zwierzaki dostają najlepszą możliwą opiekę! Tym samym oszczedzamy też środki, które zamiast na hotelik, bezpośrednio możemy przeznaczyć na ratowanie zwierząt.

W azylu swoj dom odnalazły także konie uratowane przez fundację. To dla nich fundatorka zakupiła z prywatnych środków dodatkową ziemię. Na zawsze bezpieczne, nie znaznają więcej bólu i cierpienia.

Naszą misją jest także edukacja. Uwrażliwiamy na krzywdę zwierząt, uświadamiamy zarówno młodzież jak i starsze pokolenia. Prowadzimy spotkania edukacyjne w szkołach i na terenie azylu.

Aby móc pomagać więcej i bardziej efektywnie, potrzebujemy Twojego wsparcia. My cały swój czas poświecamy zwierzętom, Ciebie prosimy o pomoc finansową. Razem możemy zmianić świat wielu zwierząt!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje