Przytuliska u Wandy

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Wanda Jerzyk

E-mail schroniskouwandy@wp.pl

Telefon 792054144

Lokalizacja Wapno, wielkopolskie

Niesiemy pomoc bezdomnym, pokrzywdzonym zwierzętom nieprzerwanie od 1998r. Prowadzimy trzy azyle dla psów, kotów oraz innych zwierząt: w Przyborówku pod Poznaniem (powiat szamotulski), w Ruścu niedaleko Wapna oraz w Brodziszewie również pod Poznaniem w powiecie szamotulskim.

Naszą misją jest niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom i od samego początku działalności staramy się, by nasze przytuliska nie były zwykłymi schroniskami, ale prawdziwą oazą i przystanią dla porzuconych, skrzywdzonych czworonogów.

Z pomocą dobrych ludzi staramy się uratować jak najwięcej istnień. Przeprowadzamy setki zabiegów sterylizacji/kastracji rocznie, leczymy zwierzęta po wypadkach oraz odebrane nieodpowiedzialnym, bezdusznym właścicielom podczas akcji interwencyjnych. Zwierzęta te najczęściej są w złym stanie - niedożywione, chore, okaleczone.

Od lat prowadzimy udane (monitorowane) adopcje psów i kotów. Każdy nasz podopieczny ma do dyspozycji ciepłe schronienie, jedzenie do woli, jest leczony, dbamy o jego socjalizację, a co za tym idzie, zwiększenie szans na dom.

Dołącz do nas, wesprzyj finansowo lub rzeczowo. Masz pytania? Zadzwoń: 792054144

Pomogli

Ładuję...