Świętujemy Dzień Seniora z psiakami z Psierocińca!

Wsparły 894 osoby
36 855 zł (73,7%)
Brakuje jeszcze 13 145 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Listopada 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Kochani, 14.11, w niedzielę, obchodzimy Dzień Seniora. Jest takie jedno wyjątkowe miejsce, w którym opieką otoczone są starsze, schorowane psiaki. W "Psierocińcu" mieszkają zwierzęta, którym nikt nie dawał szans, bo stare, bo chore, bo po co, bo przecież i tak wkrótce odejdą...

"Nie. Nie zgadzamy się na to. Wierzymy, że większości zwierząt da się pomóc. Chcemy próbować. Jeśli nie jest to możliwe, nie przedłużamy cierpienia na siłę. Nasi podopieczni są pod stałą opieką lekarzy, a w azylu mają 24-godzinną opiekę. Bo na to zasługują! Przyjeżdżają do nas psy z całej Polski - głównie te, które wymagają całodobowej, zaawansowanej opieki.

A jak to się zaczęło? Psierociniec to ośrodek założony przez byłą wolontariuszkę kaliskiego schroniska dla zwierząt. Celem było uratowanie kilkudziesięciu psów, które miała pod opieką w schronisku przez ponad 5 lat. Z czasem, gdy pojedyncze psiaki odchodziły, ośrodek rozrósł się. Dlatego ogromnie zależy nam na postawieniu dodatkowego przenośnego pomieszczenia, które będzie działać całorocznie. Ma pełnić funkcję szpitalika i miejsca do rehabilitacji psów - Aneta

Na ten cel Psierociniec potrzebuje 35 tys. Wiemy, że często koszty budowy czy remontów rosną, poza tym zależy nam, żeby zebrać kwotę, która pozwoli zapewnić utrzymanie psierotkom na dłuży czas. 

To naprawdę stare dziadki i babcie, które potrzebują uczczenia ich - poniekąd - święta. To jak, pomożemy psierotkom zbudować szpitalik i miejsce do rehabilitacji?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
RatujemyZwierzaki
2 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
Wsparły 894 osoby
36 855 zł (73,7%)
Brakuje jeszcze 13 145 zł
Wesprzyj