Świętujemy Dzień Seniora z psiakami z Psierocińca!

Zbiórka zakończona
47 825 zł
Wsparło 1 185 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 12 Listopada 2021

Zakończenie: 31 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, 14.11, w niedzielę, obchodzimy Dzień Seniora. Jest takie jedno wyjątkowe miejsce, w którym opieką otoczone są starsze, schorowane psiaki. W "Psierocińcu" mieszkają zwierzęta, którym nikt nie dawał szans, bo stare, bo chore, bo po co, bo przecież i tak wkrótce odejdą...

"Nie. Nie zgadzamy się na to. Wierzymy, że większości zwierząt da się pomóc. Chcemy próbować. Jeśli nie jest to możliwe, nie przedłużamy cierpienia na siłę. Nasi podopieczni są pod stałą opieką lekarzy, a w azylu mają 24-godzinną opiekę. Bo na to zasługują! Przyjeżdżają do nas psy z całej Polski - głównie te, które wymagają całodobowej, zaawansowanej opieki.

A jak to się zaczęło? Psierociniec to ośrodek założony przez byłą wolontariuszkę kaliskiego schroniska dla zwierząt. Celem było uratowanie kilkudziesięciu psów, które miała pod opieką w schronisku przez ponad 5 lat. Z czasem, gdy pojedyncze psiaki odchodziły, ośrodek rozrósł się. Dlatego ogromnie zależy nam na postawieniu dodatkowego przenośnego pomieszczenia, które będzie działać całorocznie. Ma pełnić funkcję szpitalika i miejsca do rehabilitacji psów - Aneta

Na ten cel Psierociniec potrzebuje 35 tys. Wiemy, że często koszty budowy czy remontów rosną, poza tym zależy nam, żeby zebrać kwotę, która pozwoli zapewnić utrzymanie psierotkom na dłuży czas. 

To naprawdę stare dziadki i babcie, które potrzebują uczczenia ich - poniekąd - święta. To jak, pomożemy psierotkom zbudować szpitalik i miejsce do rehabilitacji?

Organizator
1 aktualna zbiórka
33 zakończone zbiórki
47 825 zł
Wsparło 1 185 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej