Psom Na Pomoc

Wsparły 53 osoby
2 028 zł (101,4%)

Rozpoczęcie: 24 Maja 2011

Zakończenie: 12 Czerwca 2011

Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy.

Pieniądze przekazane przez Państwa będziemy mogły przeznaczyć na dalsze leczenie i utrzymanie Lampo, Sisi i Szarusia. Z radością informujemy, że Amelka i Żabka są już w nowych domach:-).

Lampo miewa się lepiej. Skóra zaczęła porastać sierścią. Niestety do końca życia skazany jest na branie leków na tarczycę i prostatę. Poza tym, co jakiś czas musi dostawać leki wzmacniające jego układ immunologiczny. Przy jakimkolwiek spadku odporności, natychmiast traci sierść i pojawiają się wielkie wyłysienia na skórze. Koszty utrzymania Lampo to ok. 800 pln miesięcznie (wliczając karmę specjalistyczną, opłatę za pobyt w domu tymczasowym + lekarstwa).

Sisi nadal przebywa w hotelu i czeka na domek. Bardzo ładnie dogaduję się z innymi psami. Widać, że odżyła po dramatycznych wydarzeniach z jej życia. Prosimy o wsparcie suni. Koszt utrzymania jej w hotelu to ok. 600 PLN miesięcznie.

Szaruś to dziadziuś, ale wreszcie może korzystać z życia. Chyba nigdy wcześniej nie był bardziej szczęśliwy i kochany jak jest teraz. Niestety lata spędzone na ulicy i wiek robią swoje. Szaruś musi brać leki na wątrobę. W nienajlepszym stanie są jego nerki, dlatego musi jeść
specjalistyczną karmę. Do tego dochodzą leki na prostatę, serce i płuca. Miesięczny koszt utrzymania Szarusia to ok. 600 PLN.

Jeszcze raz chciałybyśmy podziękować za okazane wsparcie i pomoc. Mamy pod opieką około 20 zwierząt i każde z nich potrzebuje specjalistycznej pomocy. Zapraszamy na naszą stronę www.psomnapomoc.pl

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparły 53 osoby
2 028 zł (101,4%)