Zapełnij brzuszki bezdomniaków

12 dni do końca
Wsparło 78 osób
3 425 zł (85,62%)
Brakuje jeszcze 575 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Listopada 2021

Zakończenie: 1 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, pierwsze noce z minusową temperaturą już były, śnieg, mróz i zawieruchy dopiero przyjdą. O ile naszym domowym futrom, tym stałym i tymczasowym, niczego nie brakuje, o tyle bezdomne i działkowe koty z każdym kolejnym dniem i nocą walczą o przetrwanie. 

Mamy w naszym gronie kilku karmicieli, którym staramy się regularnie pomagać. Większość kotów z ich rejonów jest już po kastracji, części znaleźli domy, w paru miejscach rok temu rozstawiliśmy budki na zimę. Ale karma to coś, co bardzo szybko się kończy i zawsze jest potrzebne. W tym roku nie dostałyśmy dotacji z Urzędu Miasta, wszelkie zapasy robimy z własnych środków, a środki mamy... od Was.

Adopcje wirtualne, darowizny, wpłaty na zbiórki, zakupy w bazarkowej grupie i wreszcie 1% z podatku za zeszły rok. Za każdą złotówkę jesteśmy Wam bardzo wdzięczne i każdą wydajemy z wielką rozwagą.

Tej zimy kolejny raz prosimy Was o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na zakup karmy. Rozwieziemy ją do karmicieli w Bytomiu i Piekarach śląskich, do ludzi, których znamy i o których wiemy, że o koty dbają tak mocno jak my.

Chętnie przyjmiemy również dary rzeczowe w postaci suchej i mokrej karmy dla kotów. W tym celu możecie się skontaktować z nami TUTAJ

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
19 zakończonych zbiórek
12 dni do końca
Wsparło 78 osób
3 425 zł (85,62%)
Brakuje jeszcze 575 zł
Wesprzyj