Pomóż uratować Kundelkowe stadko

Wsparło 65 osób
2 510 zł (4,18%)
Brakuje jeszcze 57 490 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 12 Lutego 2024

Zakończenie: 29 Grudnia 2024

Godzina: 23:59

Z głębokiego serca pragniemy podziękować każdemu z Was za wsparcie, które okazaliście naszej misji ratowania bezdomnych zwierząt. Dzięki Waszej hojności udało się nam dotąd osiągnąć wiele – zapewnić schronienie, ciepło i opiekę tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Mimo wielu sukcesów, które odnieśliśmy razem, nadal stoimy przed poważnymi wyzwaniami finansowymi. Obecnie, gdy nasza działalność się rozwija, zwiększają się również nasze potrzeby, szczególnie w zakresie rozbudowy drugiego budynku, który ma stać się nowym, bezpiecznym domem dla kolejnych bezbronnej istot.

Każdego miesiąca ponosimy ogromne koszty przekraczające 40 tys. zł, które obejmują utrzymanie infrastruktury, opłaty za hotelowanie, a także niezbędną opiekę weterynaryjną. Wasze wsparcie jest dla nas nie tylko pomocą finansową, ale również potwierdzeniem, że nasza misja ma sens i jest potrzebna.

Prosimy Was o dalsze wsparcie. Każdy grosz ma znaczenie, a regularne datki pozwalają nam lepiej planować przyszłość i zabezpieczyć potrzeby naszych podopiecznych. Jeśli możecie, prosimy o ustawienie stałych zleceń, które będą dla nas fundamentem stabilności.

Dzielcie się naszą misją, mówcie o KundelDomku znajomym. Każda forma wsparcia przybliża nas do celu – utrzymania i rozbudowy bezpiecznego schronienia dla tych, którzy nie mają własnego głosu.

Wasza wiara w naszą pracę inspiruje nas każdego dnia, aby nie ustawać w wysiłkach na rzecz tych, którzy potrzebują nas najbardziej. Dziękujemy za każde wsparcie, każde dobre słowo i każdą przekazaną złotówkę. Razem tworzymy świat, w którym każde zwierzę znajdzie miłość i bezpieczeństwo.

Z ogromną wdzięcznością,

Załoga Fundacji Dom dla Kundelka

_________________________________________________________________

Granica "szaleństwa''... Nie raz jesteśmy nazywani żebrakami. Przykre, ale prawdziwe. Jednak nie wstydzimy się prosić o pomoc, bo robimy to dla braci mniejszych, którzy sami o pomoc nie poproszą...

Pod opieką mamy ponad 80 Kundelków,15 kociaków i 4 świnki. Co dzień martwimy się o kolejny dzień, tydzień, miesiąc. Powtarzamy że już nie jesteśmy w stanie pomagać więcej.

To jednak nasza misja i cel w życiu. Podporządkowaliśmy pod zwierzaki całe życie. Wraz z Wami kochani Zwierzolubni nawet w chwilach trudnych działamy dalej. Wasza pomoc, wsparcie i dobre słowo daje nam kopa do działania i poczucie że nie jesteśmy sami w walce o lepsze jutro zwierzaków. Liczba podopiecznych wciąż rośnie... Utrzymanie, hoteliki, koszty leczenia i zabiegów, transporty itd. to kwoty które nas powalają Żyjemy w świecie pełnym obojętności i przemocy wobec zwierząt. W świecie, który jest zajęty wyłącznie sobą. Żyjemy w chaosie rządzonym przez bezmyślną, ludzką agresję.

Trudno w nim normalnie funkcjonować. I o ile jesteśmy w stanie przełknąć gorycz porzuconego, młodego i zdrowego zwierzęcia, tak w przypadku staruszka czy schorowanego zwierzaka, nasze emocje sięgają zenitu. Nieprzespane noce, przepłakane dni to u nas norma. I jeżeli ktoś mówi, że “do pewnych rzeczy można się przyzwyczaić" - stawiamy się i negujemy. Nie umiemy zaakceptować ludzkiego okrucieństwa a tym bardziej do niego przywyknąć. Nigdy jednak nie odwracamy głowy i jesteśmy gotowe stawić czoła najtrudniejszym przypadkom. Po to właśnie powstał nasz Azyl. Miejsce, które gotowe jest na przyjęcie największego cierpienia. Miejsce, które leczy nie tylko ciała umęczonych zwierzaków, ale i duszę. Czasy są ciężkie wiemy... Wierzymy jednak, że razem uda się wyjść również tym razem z trudnej sytuacji w której się znaleźliśmy. Nie możemy się poddać.

W ich imieniu kieruję do Was słowa, które pewnie nie każdego przekonają. Mam jednak nadzieję, że los tych stworzeń przynajmniej dla części z Was nie będzie obojętny. Każda złotówka ratuje ich życie. Każda złotówka sprawi, że będą mogły żyć beztrosko w naszym towarzystwie. W Azylu, który ciężką pracą zbudowaliśmy z myślą o nich.

Udostępnij tę zbiórkę, dorzuć choćby grosik. Wszyscy wiemy, że w jedności siła. W imieniu naszych zwierzątek dziękujemy, że jesteście z nami.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
111 zakończonych zbiórek
Wsparło 65 osób
2 510 zł (4,18%)
Brakuje jeszcze 57 490 zł
Adopcje