Ratuj z nami ofiary LUDZKIEGO OKRUCIEŃSTWA - to miejsce jest ich jedyną nadzieją

Wsparło 150 osób
4 800 zł (4,8%)
Brakuje jeszcze 95 200 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Czerwca 2024

Zakończenie: 30 Września 2024

Godzina: 23:59

Codziennie stajemy w obliczu niewyobrażalnego cierpienia ofiar ludzkiego okrucieństwa. Interweniujemy, by ratować te, które padły ofiarą oprawców.

Chociaż żyjemy w świecie wysoko rozwiniętym technologicznie i intelektualnie, nadal istnieją potwory, którym wydaje się, że zwierzę to zabawka, śmieć, niepotrzebny przedmiot. 😡

Każdego dnia jesteśmy świadkami niewyobrażalnego cierpienia. Patrzymy w oczy ofiar okrucieństwa. Każda interwencja to walka o życie upodlonych zwierząt, których liczba stale rośnie❗️ Podejmując się ich ratowania musimy zadać sobie bolesne pytanie: „GDZIE MAMY JE ZABRAĆ?” 💔

Jesteśmy wolontariuszami. Obecnie zwierzęta z interwencji trafiają do naszych domów, często małych mieszkań. Brudne, ranne, zarobaczone, wystraszone i nienauczone życia w domu skrzywdzone przez oprawcę zwierzęta często przewracają nasze życia do góry nogami. Pierwszy etap opieki nad zwierzęciem, które doświadczyło zaniedbań, bicia, urazów i głodu to niewyobrażalnie ciężka praca!

Brakuje nam miejsca, gdzie schronienie znajdą ofiary ludzkiego okrucieństwa – zwierzęta towarzyszące, gospodarskie i dzikie. Dlatego prosimy o pomoc w zebraniu środków na remont i adaptację zakupionego przez nas starego gospodarstwa, w którym stworzymy pierwszy w Polsce ośrodek edukacyjno-interwencyjny.

Będzie to azyl dla CIERPIĄCYCH, UPODLONYCH, POŁAMANYCH, POSTRZELONYCH, ZAGŁODZONYCH i POBITYCH ZWIERZĄT. Ich szansa na to, by zaznać miłości, troski i spokoju po raz pierwszy w życiu

Zadbamy o los tysięcy zwierząt poprzez realizację działań edukacyjnych na terenie ośrodka - będziemy edukować dzieci i dorosłych, przedstawicieli służb i urzędów, ucząc ich humanitarnego traktowania zwierząt, by wreszcie POŁOŻYĆ KRES OKRUCIEŃSTWU.

Własny ośrodek pozwoli nam ratować kolejne zwierzęta, a ogromne kwoty, które płacimy komercyjnym podmiotom za hotelowanie i opiekę przeznaczymy na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych. Nie będziemy zmuszeni opłacać hoteli i klinik, gdzie trafiają zwierzęta, gdyż w ośrodku otrzymają one opiekę wolontariuszy oraz opiekę weterynaryjną w gabinecie, który będzie częścią naszego azylu.

Od lat walczymy o prawa zwierząt, a każdy dzień, godzina, czy nawet minuta to walka o naszych podopiecznych, których nieustannie przybywa. W wyniku naszych działań, pod naszą opiekę trafiły setki zwierząt różnych gatunków, a w sprawach ich oprawców toczą się postępowania karne, które mają na celu napiętnować działania sprawców i zapobiegać kolejnych aktów przemocy.

W każdej z tych spraw inicjujemy postępowanie karne, podczas którego zwierzęta przebywają pod naszą opieką latami – aż do zapadnięcia prawomocnego wyroku. W sprawach występujemy w charakterze oskarżyciela posiłkowego, walcząc o sprawiedliwość.

W trakcie interwencji trafiają do nas wyniszczone konie, krowy, świnie, króliki, ptactwo, zwierzęta dzikie i egzotyczne.

Od lat walczymy z pseudohodowlami, które rozmnażają psy i koty najtańszym kosztem, by osiągnąć maksymalny zysk.

Naszym głównym atutem jest PROFESJONALNY PATROL INTERWENCYJNY, którego zadaniem jest reagowanie i skuteczne działanie w sytuacjach łamania praw zwierząt.

Kierujemy wnioski do organów ścigania zmierzające do wykrycia i ukarania sprawców przestępstw przeciwko zwierzętom.

Nadal jednak mamy ręce pełne pracy – ZWIERZĘTA DOZNAJĄ KRZYWDY Z RĘKI CZŁOWIEKA NA CO DZIEŃ. Mimo to nie zamierzamy się poddawać. Walczymy o lepsze jutro, do którego kluczem jest edukacja.

Twoje wsparcie może zmienić wszystko.

Razem możemy dać tym zwierzętom drugą szansę na życie pełne miłości i opieki. Prosimy, dołącz do nas i pomóż nam stworzyć dla nich nowy, bezpieczny dom. Chcemy podarować naszym podopiecznym nowe, godne życie.

Remonty, adaptacja i ogrodzenia, pochłoną olbrzymie sumy. Nie jesteśmy dotowani przez państwo – możemy liczyć wyłącznie na wsparcie Darczyńców.

Skutecznie działamy już od ponad 8 lat. W imieniu tysięcy cierpiących istot prosimy - dorzuć cegiełkę i stwórz lepsze jutro dla zwierząt. To jest dla nich jedyna nadzieja!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 150 osób
4 800 zł (4,8%)
Brakuje jeszcze 95 200 zł
Adopcje