Ratujemy chorą łapkę Tobiego! Pilnie potrzebne leczenie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 131 osób
3 705 zł (82,33%)

Rozpoczęcie: 16 Stycznia 2019

Zakończenie: 16 Września 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
18 Stycznia 2019, 10:13
AKTUALIZACJA

Wczoraj, nie mogąc już dłużej czekać, Tobi przeszedł pierwszą operację. Dalsza zwłoka zagrażała jego życiu - kość wysunęła się na zewnątrz, co groziło zakażeniem całego organizmu.

Udało się przy pomocy implantów scalić kości w rozerwanej torebce stawowej stawu skokowego. Do zrobienia została jeszcze rekonstrukcja więzadeł w stawie skokowym i kolanowym. Rokowania są cały czas niepewne. Walczymy o uratowanie łapy. Jesteśmy jednak świadomi, że jeżeli nie zmniejszymy zakażenia, Tobiemu grozi amputacja łapy  - życie psa przede wszystkim. Dotychczasowe wydatki to 1500 zł.  A to dopiero początek... Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie, bez tego naprawdę nie damy rady.

Tutaj cała historia Tobiego, którą będziemy uaktualniać:

https://tiny.pl/txcqg

Zbieramy fundusze na pomoc dla Tobiego. Tobi został 14 stycznia został potrącony przez samochód. Niestety, właściciel  nie podjął leczenia psa. W związku z tym cierpiące zwierzę zostało natychmiast przez nas odebrane właścicielowi.

Niestety obrażenia okazały się poważne i walczymy o uratowanie łapy. Do rekonstrukcji będą więzadła łapy i stabilizacja stawu udowo-piszczelowego. Ale to wszystko dopiero po opanowaniu zakażenia. 

Pomóżcie! Każda wpłata na wagę złota!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
12 zakończonych zbiórek
Wsparło 131 osób
3 705 zł (82,33%)