Robin i jego niespełnione nadzieje...

13 dni do końca
Wsparło 31 osób
417 zł (59,57%)
Brakuje jeszcze 283 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Lipca 2019

Zakończenie: 19 Grudnia 2019

10 Września 2019, 17:55
Robin ma już 7 miesięcy.

Robin nauczył się już wielu nowych rzeczy. Jest cudownym psem, bardzo łagodny, przyjazny, po prostu cudowny. Dalej nie ma domu :( sprawdzane 2 domy, które wypełniły ankiety przedadopcyjne, niestety były zupełnie nieodpowiednie. Ciągle szukamy domu a Państwa prosimy o pomoc w utrzymaniu. Serdecznie dziękujemy. 

Robin to jeszcze psie dziecko. Ma zaledwie 5 miesięcy, a wielkością przypomina dorosłego owczarka.  Robin trafił na wieś do gospodarstwa jako 2-miesięczna puchata, cudowna kulka. Nikt nie miał czasu bawić się z psem, dorastał samopas, biegając to tu, to tam po całej wsi. Sam sobie wyszukiwał zajęcia, aby zabić czas. No i wyrósł, zaczął ganiać kury... Karcony, odganiany i ciągle sam. 

Rodzina zgodziła się oddać psa, wiedząc, że nie radzą sobie z nim kompletnie i lada dzień skończyłby na łańcuchu przy budzie na długie lata. Robin znalazł tymczasowe schronienie w Azylu. Doskonale odnajduje się w psim towarzystwie, zabawom nie ma końca. Ładnie już chodzi na smyczy, jest wybiegany, poznaje granice. Bardzo Państwa prosimy o wpłaty na utrzymanie Robina, na szczepienia, Canglob otrzymał na starcie dla bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za każda wpłaconą złotówkę!

Pomogli

Ładuję...

13 dni do końca
Wsparło 31 osób
417 zł (59,57%)
Brakuje jeszcze 283 zł
Wesprzyj