Wypadek i złamany kręgosłup. Operacja lub eutanazja

Wsparło 345 osób
8 461 zł (105,76%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Grudnia 2020

Zakończenie: 1 Lutego 2021

04 Stycznia 2021, 20:36
Rondzia z nami

Rondzia w wyniku wypadku miała silny obrzęk rdzenia. Wykonano tomograf, mielograf. Podawano dożylnie steryd. Wróciła do nas. Niestety jest niepełnosprawna. Nie tracimy jednak Nadziei i jak tylko samopoczucie się poprawi (ustaną wymioty) będziemy konsultować podanie komórek macierzystych i pewnie wyjazdy na rehabilitację. Nie poddajemy się jeszcze ! DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE ! 

Pokaż wszystkie aktualizacje

25 Grudnia 2020, 11:13
Rondzia w szpitalu

Rondzia bardzo dziękuję za wsparcie Wam Kochani. Rokowania ostrożne w kierunku niepomyślnych :-( na zdjęciu Rondzia pod 24 h wlewem dożylnym sterydów. Walczymy! 

Samo południe, samo centrum miasta. Niedziela. Przy Rondzie potrącony pies, ciągnie nogi... Na imię dostała Rondzia, wstępna diagnostyka nie pozwala na pełną diagnozę. Zostaje Grudziądz lub Legionowo.

Koszty przy Boni sięgnęły prawie 20 tys., przy Cichym ponad 10 tys. a to nie były kręgosłupy a łapy i miednica. Maleńka jest przerażona...

Kwota zbiórki będzie modyfikowana ewentualnie po pełnej diagnostyce, na którą też potrzeba sporo (tomograf, może mielografia, może jeszcze coś). Sam pobyt w szpitalu w klinice to średnio kilkaset zł na dobę. 

Mamy ją tak zostawić lub ewentualnie poddać eutanazji, bo miała pecha, bo ktoś nieodpowiedzialny nie zatroszczył się o nią? Pomóżcie nam o nią zawalczyć! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
32 zakończone zbiórki
Wsparło 345 osób
8 461 zł (105,76%)
Wesprzyj