❗️Kolejna fabryka psów! Rozbijamy pseudohodowle! Tylko wspólnymi siłami jesteśmy w stanie tego dokonać!

Wsparło 116 osób
2 615 zł (37,35%)
Brakuje jeszcze 4 385 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2020

Zakończenie: 1 Kwietnia 2020

❗️Kolejne zgłoszenie, kolejna interwencja, kolejny psi dramat❗️

Szczenięta bez wody, bez dostępu do światła dziennego, poupychane w ciasnych, brudnych klatkach, wśród dziesiątek ptaków! Tak właśnie wygląda "hodowla" psów rasowych, zarejestrowana w pseudo stowarzyszeniu! Wystarczy wejść na popularny portal ogłoszeniowy – OLX.pl, aby zobaczyć setki, jak nie tysiące ogłoszeń typu "Szczeniaki [nazwa rasy] z rodowodem". Cena? Jedyne 550 zł – do negocjacji. Tak było i w tym przypadku!

Nie ma na to naszej zgody! Zapowiadamy stanowczą walkę z tego typu psimi fabrykami, gdzie suki traktowane są jak maszynki do zarabiania pieniędzy, a szczeniaki chowane w parszywych warunkach! Wiele podobnych interwencji czeka w kolejce, ale tylko z Twoją pomocą będziemy w stanie realnie pomagać. Te udało się uratować. A jak będzie z kolejnymi?

Prosimy o każdy grosz, aby miał kto walczyć o lepszą przyszłość zwierząt i oto, aby właściciele tego typu fabryk nie czuli się bezkarni. Planujemy zakupić dodatkowe transportery, porządny czytnik czipów, chwytak oraz inny, niezbędny w przeprowadzaniu tego typu interwencji, sprzęt. Część środków odłożymy, aby zabezpieczyć się przez kolejnym odbiorem. Nigdy nie wiadomo, co zastaniemy w kolejnej fabryce i w jakim stanie będą psiaki. 

Obecnie w Sejmie toczą się rozmowy o odebraniu możliwości organizacjom społecznym dostępu do takich właśnie miejsc i ratowaniu zwierzęcych żyć. Nie możemy na to pozwolić! Dopóki polski system prawny nie da podwalin na stworzenie instytucji kompetentnej do ochrony praw zwierząt, przedstawiciele organizacji społecznych, działający w większości wolontariacko, muszą wypełniać istniejącą lukę w przepisach.

Kto inny jest obecnie w tak kompleksowym wymiarze gotowy na udział w takich interwencjach i niesienia pomocy cierpiącym? 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
54 zakończone zbiórki
Wsparło 116 osób
2 615 zł (37,35%)
Brakuje jeszcze 4 385 zł
Wesprzyj