I tylko machała ogonkiem...

Wsparło 427 osób
12 931 zł (129,31%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 22 Czerwca 2022

Zakończenie: 18 Lipca 2022

Godzina: 22:03

I tylko machała ogonkiem...

Gdy zgłaszająca wysłała nam zdjęcie, nie było czasu się zastanawiać. Mimo, że był późny wieczór, a odległość do miejsca interwencji wynosiła 90 km natychmiast wyruszyliśmy na ratunek! Na miejscu zastaliśmy szkielet psa. Suczka ma wszystkie kości na wierzchu, w jej oczach widać ogromne cierpienie, a do tego wszystkiego doprowadził człowiek. 

Ledwo przyczołgała się w naszą stronę, położyła się i tylko machała ogonkiem. Była tak słaba, że nawet nie miała siły się podnieść. Od razu wraz z Policją podjęliśmy decyzję o zabraniu zwierzęcia. Okazało się, że sunia od 2 lat jest dokarmiana przez sąsiadów, którzy podawali jedzenie przez płot, a na posesji nikt nie mieszka. Pozostawiona całkiem sama czekała na swój ostatni dzień. Jej życie nie było nic warte. 💔 Suczka natychmiast została przewieziona do szpitala gdzie rozpoczyna się walka o jej życie🙏Lekarze weterynarii będą robić wszystko, aby ją uratować!

Błagamy o pomoc dla suni. Tak kochanej i grzecznej psiny nie możemy pozbawić szansy na odzyskanie zdrowia. Nie możemy pozwolić jej odejść bez walki i w samotności 😭

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
72 zakończone zbiórki
Wsparło 427 osób
12 931 zł (129,31%)
Wesprzyj