Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko Celestynów

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko Celestynów
1 Stały Pomagacz
F0
maadziam
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Ewa Bieniek

E-mail bieniek.e@gmail.com

Telefon 227897061

Lokalizacja Celestynów , mazowieckie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt im. Adolfa Dygasińskiego w Celestynowie, powstało w latach siedemdziesiątych, dzięki ofiarności Pani Zofii Płochocińskiej, która w testamencie przekazała 3 ha swojej posiadłości na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Darowizna ta umożliwiła funkcjonowanie jedynego wówczas w Polsce Schroniska Społecznego. Od początku swojego istnienia utrzymywane jest wyłącznie dzięki darom wszystkich tych, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt, oraz ze środków Zarządu Głównego TOZ w Polsce. Obecnie jest organizacją pożytku publicznego. Myślą przewodnią działalności placówki jest dobro zwierząt i zapewnienie im godnych warunków, by mogły dożywać tu spokojnej starości. Zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną. W roku 150-lecia TOZ w Polsce schronisko realizuje plan modernizacji, który ma poprawić warunki bytowe zwierząt. Budowane są nowe kojce z wybiegami, boksy lecznicze i kwarantannowe, wymieniane lub remontowane są stare budy. Trwa budowa ekologicznej oczyszczalni. Na remont generalny czeka jeszcze budynek główny, w którym znajduje się biuro adopcyjne oraz gabinet weterynaryjny, a także pozostałe budynki gospodarcze.
Na terenie schroniska prężnie działa wolontariat, który zapewnia psom sobotnie spacery, bierze udział w prowadzeniu akcji adopcyjnej i socjalizacjalizacji psów, aby ułatwić im znalezienie odpowiedzialnego i kochającego domu.Kierownik Schroniska - Łukasz Balcer

Wsparli

15 zł

Lucio

20 zł

maadziam

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Frida

Trzymam kciuki za Panstwa przyszlosc, choc moim marzeniem jest, ze pewnego dnia nie bedzie schronisk dla zweirzat, bo nie beda potrzebne.
100 zł

Józefina

100 zł

Idalia

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
F0
maadziam
20 zł miesięcznie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość