Misiu z poznańskiego schroniska, chce żyć bez bólu. Pomóż mu zebrać na operację!

2 dni do końca
Wsparły 33 osoby
1 682,50 zł (42,06%)
Brakuje jeszcze 2 317,50 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2023

Zakończenie: 31 Marca 2023

Godzina: 23:59

02 Marca 2023, 13:03
Dobre wiadomości

Mamy świetne wieści :)

Podczas kwalifikacji do zabiegu okazało się, że Misiu poradził sobie sam z tzw. myszami stawowymi, i nie potrzebuje wykonania zabiegu artroskopii.

Potrzebuje za to nadal rehabilitacji, na którą przeznaczymy otrzymane środki.

Dziękujemy za wsparcie i oczywiście polecamy Misia do adopcji, który będzie już mógł żyć bez bólu.

Misiu to młody pies, który wiele przeszedł. Ma 5 lat. Przez poprzednich właścicieli był trzymany w małej klatce kennelowej, na dworze. Do jedzenia dostawał to, co zostało po rodzinnym obiedzie. Nigdy nie był u weterynarza i nikt nie dbał o to, czy coś mu dolega.

Misiu w Schronisku dał się poznać jako uwielbiający spacery po lesie psiak, a na kanapie obok opiekuna łapie relaksacyjny oddech, oddając się żuciu gryzaków.

Niestety Misiu doznał w przeszłości urazu stawu barkowego i doszło do odwarstwienia nasady chrząstki łopatki z powstaniem myszy stawowej. Pies mocno kuleje na przednia łapę i stojąc zawsze ja odciąża, czyli stoi na jednej. Aby usunąć wolny fragment chrząstki (mysz stawowa), który powoduje ból i kulawiznę, konieczna jest artroskopia stawu ramiennego. Koszt takiej operacji to minimum 3 000 zł.

Mamy marzenie by ten przeuroczy i doświadczony przez życie psiak mógł funkcjonować bez bólu i znalazł dobry dom, który w końcu go doceni i będzie traktował jak członka rodziny. Pozwólmy mu kontynuować leśne przechadzki, które tak uwielbia i prosimy o wpłaty na operację naszego Misia. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
30 aktualnych zbiórek
150 zakończonych zbiórek
2 dni do końca
Wsparły 33 osoby
1 682,50 zł (42,06%)
Brakuje jeszcze 2 317,50 zł
Adopcje