Dobra zmiana

Wsparło 7 osób
263 zł (13,15%)
Brakuje jeszcze 1 737 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 6 Maja 2024

Zakończenie: 31 Sierpnia 2024

Godzina: 23:59

Senna to absolutnie szczęśliwy pies. Gorzej z nami - bo Senny nie da się zaszczepić bez pętli, a co jak zachoruje? Senna była ostatnia w kolejce do resocjalizacji, ale teraz jest pierwsza. W najbliższym czasie zastąpi w Artemidzie Cygankę, która jedzie na tymczas. Pozostawia po sobie ostatnią fakturę - 1000 zł za pobyt, a jej miejsce natychmiast zajmie nasza Senna. 

Senna ma ostatnią chwilę, zaraz przekroczy wiek adopcyjny. Jest bardzo ładną, okazałą suczką, bezproblemową w stadzie, zdrową, przyzwyczajoną do przebywania na zewnątrz. Ale musi zaakceptować bliską relację z człowiekiem. Smycz, zabiegi, podróże autem, życie, jakie prowadzi każdy normalny pies. Na razie nie akceptuje żadnej z tych rzeczy, cały czas trzyma dystans i nie pozwala się zbliżyć. Do kojca wchodzi "na smaczka"...

Nie o to chodziło, żeby kolekcjonować dzikie psy. Dotychczas zawsze było coś pilniejszego, ale przyszedł czas na Sennę.

Transport plus pierwszy miesiąc pobytu to już ponad 1000 zł, a jeszcze nad nami wisi faktura Cyganki. Stąd wielka prośba o wsparcie zbiórki. Pozwólmy kolejnemu psu poszukać domu!! Na razie nie dość, że nie może go znaleźć - to nie ma nawet szans, by go szukać. 

Obiecaliśmy Senie resocjalizację - wszyscy. My zabierając ją z piekła, które przeżywała zamknięta w kojcu pełnym własnych odchodów i Wy - popierając tę decyzję. Od razu było wiadomo, że to nie jest przytulas, przeciwnie - pies wystraszony, źle traktowany, nigdy niegłaskany... Człowiek to był dla niej sygnał do ucieczki w najciemniejszy kąt budy. I to się niestety nie zmieniło...

Wszystkich, którzy mają wiedzę na temat tego, ile takich psów ma teraz wspaniałe domy - prosimy o wsparcie wyjazdu i pobytu pięknej Senny w Artemidzie! 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
218 zakończonych zbiórek
Wsparło 7 osób
263 zł (13,15%)
Brakuje jeszcze 1 737 zł
Adopcje