Godne życie na psiej emeryturze - serduszka dla staruszka

Zbiórka zakończona
Wsparło 970 osób
30 199,33 zł (60,39%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2023

Zakończenie: 31 Marca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Rozpacz w psich oczach, ból i strach. Takie widoki towarzyszą nam każdego dnia. Nie tylko u psów zakutych łańcuchem przy budzie. Nie tylko w zapomnianych schroniskach....

Fot.: Bilbo

Nieleczone, otulone bólem zwierzęta mieszkają w sąsiedztwie. Obdarzone miłością, spędzają całe dnie na kanapie w towarzystwie ukochanego człowieka. Niestety, tak właśnie wygląda starość tysięcy psich seniorów, których opiekunowie pomimo szczerych chęci nie mają środków finansowych na diagnostykę i leczenie psiego przyjaciela. 

Fot. Józio

Od 14 miesięcy realizujemy projekt wsparcia dla opiekunów psów właścicielskich w kryzysie finansowym. W 90% przypadków opiekunami są osoby starsze, którym brak środków na leki dla samego siebie, a co dopiero leczenie psa w przychodni weterynaryjnej. Podstawowe szczepienia są tu rzadkością, uzbieranie setek, czy tysięcy złotych na leczenie nie jest możliwe przy najniższej emeryturze.

Jesteśmy dla nich jedyną nadzieją. Te psy w milczeniu, smutnym wzrokiem błagają nas o pomoc... Nie możemy ich rozdzielać, oni muszą być razem... bez siebie nawzajem ich świat się zawali. Nowotwory, choroby serca, gnijące zęby, niewyobrażalne cierpienie niewinnych zwierząt....  to dzieje się tuż obok nas... nie bądźmy obojętni.

Zbiórka realizowana jest w ramach projektu #serduszkadlastaruszka, w którym szerzymy wiedzę na temat prawidłowej opieki nad psimi seniorami oraz szukamy domów psom w wieku emerytalnym przebywającym w schroniskach. Tylko razem możemy zmienić ich los. 

Pomagajmy razem!

Fot.: Zenek i Kazik Grudzień 2022

Fot. Megi Czerwiec 2022

Fot. Gabi

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
27 zakończonych zbiórek
Wsparło 970 osób
30 199,33 zł (60,39%)
Adopcje