Misia – oszukana przez życie, czeka na Twoją pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 81 osób
1 202 zł (100,16%)

Rozpoczęcie: 24 Marca 2016

Zakończenie: 18 Kwietnia 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Życie nie dało Misi zbyt wiele, my chcemy jej ofiarować tyle, ile zdołamy. A przecież zasługuje na dużo – godne pieskie życie, bez choroby, ale za to z ogromem miłości.

Wolontariusze otaczają swoją opieką kilka bezdomnych psów bytujących na ulicach miast. Z różnych przyczyn nie znalazły one do tej pory swojego domu i opiekuna. Takim właśnie psem jest Misia – bardzo płochliwa i bojąca się wszystkiego sunia. Mieszka koło zakładu pracy, na terenie którego ma postawioną budę i dostaje jeść.

Misię udało się wysterylizować. Po zabiegu musiała jednak wrócić do budy – nikt nie był zainteresowany adopcją suczki, która ze strachu potrafiła złapać zębami. Ale przecież nie specjalnie… Bezdomność, mieszkanie na ulicy i brak kochającego opiekuna – to wszystko odbiło się na zdrowiu Misi. Suczka w ostatnim czasie poważniej się rozchorowała, lekarz stwierdził zapalenie płuc. Konieczna była długa antybiotykoterapia, co w warunkach leczenia „na zewnątrz” okazało się bardzo trudne. Psina musiała raz w tygodniu odwiedzać weterynarza – kontrole i kolejne zdjęcia RTG były wykonywane po to, by sprawdzić, czy choroba się cofa. Aby pomóc suczce walczyć, wolontariusze zamówili jej także suplementy i witaminy – Misia nie jest już najmłodszym psem, a nadwerężona odporność bardzo utrudnia rekonwalescencję.

Obecnie nasza podopieczna dostaje leki co trzy dni, jest codziennie suplementowana i raz na dwa tygodnie musi jechać na wizytę do przychodni. Prosimy Was o pomoc dla tej doświadczonej przez życie psiny!

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 81 osób
1 202 zł (100,16%)