Kolejny miesiąc walki o przetrwanie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 815 osób
105 942 zł (88,28%)

Rozpoczęcie: 2 Kwietnia 2020

Zakończenie: 1 Stycznia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, dzięki poprzedniej zbiórce udało nam się opłacić piętrzące się rachunki i zobowiązania. Dziękujemy z całego serca za całe okazane nam serce i wsparcie.

Niestety narodowa kwarantanna się przedłuża, a wraz z nią narastają nasze problemy finansowe. Doskwiera zarówno brak zbiórek w szkołach, wsparcie wolontariatu z firm, drastycznie spadają wpłaty darowizn,  a jako społeczne schronisko, to właśnie one decydują o naszym być albo nie być...

Wiemy, że święta w tym roku będą czasem trudnym i często smutnym - spędzimy je z dala od naszych bliskich, gdyż nie możemy się swobodnie przemieszczać nie narażając siebie i innych na zakażenie. Podobnie nasze psiaki pozbawione są swoich wolontariuszy, za którymi tęsknią. Niestety jest to konieczne, aby utrzymać w ryzach epidemię a Celestyniaków nie narazić na utratę opiekujących się nimi ludzi. Kasa schroniska pustoszeje. Brakuje środków na utrzymanie personelu i zakup karmy. Schronisko zmuszone było zwolnić wieloletniego pracownika ze względu na koszty :( 

Abyśmy mogli się utrzymać, potrzebujemy Waszego wsparcia!  Sytuacja jest dramatyczna nie tylko u nas, ale i w naszej okolicy. Ludzie błagają nas o pomoc, drobne przedsiębiorstwa upadają, ludzi nie stać na zakup karmy dla swoich zwierząt.

Nasze wyjazdy interwencyjne ograniczamy do minimum, ale w sytuacji gdy zwierzęta nie mają co jeść, musimy jechać. Nie odbieramy zwierząt gdy kwestią jest tylko zakup karmy, pomagamy tam gdzie są. Bez narażania siebie i innych. 

Kochani, potrzebujemy Waszego wsparcia, aby przetrwać ten trudny czas. Bez środków finansowych nie utrzymamy obiektów, nie utrzymamy personelu. Nikt z naszych pracowników nie jest sobie w stanie pozwolić na pracę bez wynagrodzenia. 

Zobaczcie, co również dzięki Wam, osiągnęliśmy dotychczas:

- wyremontowane boksy i wybiegi:

- kilkadziesiąt zwierząt wyrwanych ze szponów śmierci:

Nie pozwólcie, aby to wszystko zaprzepaścić! Nie pozwólcie by jeden wirus doprowadził do zamknięcia schroniska! Błagamy, zostańcie z nami w tym trudnym czasie! Potrzebujemy wsparcia finansowego, można też zakupić i wysłać karmę na adres schroniska oraz przekazać nam 1%. Każda nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 1 815 osób
105 942 zł (88,28%)