Czteromiesięcznego szczeniaka Karpuszę potrącił samochód. Złamana łapka, wstrząs mózgu, mnóstwo urazów...

PILNE!
do końca
Wsparło 125 osób
2 849 zł (79,13%)
Brakuje jeszcze 751 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2019

Zakończenie: 25 Sierpnia 2019

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Zaporoża z prośbą o pomoc szczeniakowi o imieniu Karpusza, który uległ strasznemu wypadkowi.

Niestety, jest to historia jedna z wielu... Znowu nieuważny kierowca, który jedzie z ogromną prędkością, nie myśląc o konsekwencjach. Maluszek nie miał szczęścia, wpadł pod samochód, w wyniku czego jego łapa została złamana w dwóch miejscach. Dzięki Bogu skończyło się tylko na tym, mogło być znacznie gorzej...

Piesek bardzo krzyczał i schował się w rogu domu na jednym z podwórzy. Był bardzo przestraszony, cały się trząsł. Ciężko sobie wyobrazić, jak bardzo cierpiał i był samotny! Przechodzący obok ludzie, którzy zauważyli szczeniaka, zadzwonili po wolontariuszy. Zwierzak został przewieziony do lecznicy.

Badanie weterynarza wykazało, że szczeniaczek ma złamaną przednią łapę w dwóch miejscach, z przemieszczeniem, wiele urazów organów wewnętrznych, uraz czaskowo-mózgowy. Karpusza został zoperowany – dokonano podwójnej osteosyntezy łapy. Piesek przebywa w lecznicy, lekarze leczą pozostałe jego urazy, jego stan jest stabilny.

Szczeniak ma dopiero 4 miesiące, a już przeżył taką tragedię... Jak myślicie, kiedy go wyleczymy, nabierze sił i ufności, to może będzie miał szansę rozpocząć nowe życie w kochającej rodzinie? Tylko spójrzcie na tę przemiłą mordeczkę! Nie można go nie pokochać! No co, pomożemy mu?!

Wszystko zależy od nas, każdy grosz ma znaczenie. Pomóżcie nam wyleczyć Karpuszę – to przecież jeszcze dziecko...!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
50 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 125 osób
2 849 zł (79,13%)
Brakuje jeszcze 751 zł
Wesprzyj