Porzucony po 11 latach Tiger podupadł na zdrowiu

Wsparły 104 osoby
1 800 zł (100%)

Rozpoczęcie: 6 Sierpnia 2015

Zakończenie: 2 Listopada 2015

Dzięki zakończonej sukcesem zbiórce dla Tigerka, możliwym było opłacenie leczenia kota w gabinetach weterynaryjnych. Spłacone zostały zarówno faktury za pobyt w szpitalu, liczne badania krwi, USG i RTG, wyleczenie z nadżerek oraz grzybicy. Został również sfinansowany  zakup antybiotyków oraz enzymów trzustkowych.

Od powrotu Tigera z kliniki do Domu Tymczasowego minęło już kilka miesięcy. Chłopakowi zdążyło już odrosnąć futerko zarówno  na brzuszku po wykonanym USG, jak i na łapkach po licznych pobraniach krwi oraz przebytej grzybicy. Od tego czasu Tiger cieszy się życiem kota seniora, często dostojnie wylegując na fotelu, od czasu do czasu domagając się odkręcenia wody w kranie w celu ugaszenia pragnienia.

 Wolontariusze u których przebywa Tiger początkowo mieli problem z doborem zabawy, która by jego zainteresowała. Piłeczki ignorował, wędką trzeba było się namachać, by przykuć jego wzrok, ta jednak w ogóle nie budziła jego zainteresowania. Dopiero ostatni miesiąc przyniósł odkrycie w postaci najzwyklejszego laserka – dla Tigera jest to hicior nad hiciorami: ożywia się, śledzi czerwony punkcik, gania, podskakuje, innymi słowy TO JEST TO! Prosta, zabawka „nie do złapania”, a przynosi tyle radościJ

 Tigerka niestety wciąż łapią różne infekcje, na szczęście nic już nie zagraża jego życiu.

 To dzięki Wam, Drodzy Darczyńcy udało nam się ocalić życie i zdrowie Tigera.

 Kłaniamy się Wam w pas w podziękowaniu za Waszą hojność, gdyż tylko dzięki Waszej pomocy Fundacja Agapeanimali mogła pomóc Tigerowi!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
134 zakończone zbiórki
Wsparły 104 osoby
1 800 zł (100%)