Prosimy o wsparcie trzech maluszków z chorymi móżdżkami, by miały szansę na dobre życie

Zbiórka zakończona
Wsparło 146 osób
1 370 zł (45,67%)

Rozpoczęcie: 6 Sierpnia 2018

Zakończenie: 26 Października 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kiedy jeden kociak z miotu jest chory, to już jest poważna sprawa – leczenie, specjalistyczna karma, wizyty weterynaryjne. To wszystko pochłania dużo środków finansowych i wymaga poświęcenia czasu oraz zaangażowania opiekunów. Dwa chore kociaki to podwójne koszty. Te maluszki, dla których o pomoc prosimy, to trójka rodzeństwa. U wszystkich zostały zdiagnozowane chore móżdżki.

Choroba, która jest praktycznie niewidoczna w wieku kilku tygodni, objawia się brakiem koordynacji ruchowej, zachwianiami równowagi oraz ogólnym osłabieniem organizmu – słabą sierścią, wychudzeniem, nie do końca dobrym przyswajaniem mikroelementów z pożywienia. Wyglądają marnie jak na swój wiek.


Żal jest patrzeć gdy chcąc się bawić, obijają się o ściany i nie potrafią nawet wskoczyć na niski materac. Lgną do człowieka, choć ich droga do wyciągniętej ręki jest trudna, bo co chwilę tracą równowagę i upadają.

Maluchy muszą zostać otoczone troskliwą opieką, by choroba poczyniła jak najmniejsze spustoszenie w ich ciałach – istnieje szansa, że z upływem czasu zmiany chorobowe cofną się lub staną się o wiele mniej widoczne – a to jest dla nich dużą szansą na znalezienie domu i normalne, pełne radości życie.

Kociaki muszą dostawać specjalistyczną, drogą karmę, suplementy diety, leki wzmacniające i odbywać regularne wizyty weterynaryjne. Zużywają też spore ilości żwirku, bo ruszając się nieporadnie, połowę wysypują z kuwety. Koszty są ogromne i takie pozostaną jeszcze długo.

PKDT, które wzięło pod opiekę finansową te maluchy, nie ma na to pieniędzy. Stąd gorący apel o pomoc. Małe nie mają innych źródeł finansowania Każda złotówka przelana na ich rzecz, to nieoceniona pomoc. Jedyna pomoc, jaką mają.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
663 zakończone zbiórki
Wsparło 146 osób
1 370 zł (45,67%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość