Trójgłowy Smok potrzebuje jedzenia i obróbki medycznej

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
340 zł (22,66%)

Rozpoczęcie: 15 Października 2015

Zakończenie: 15 Grudnia 2015

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Na początku września na warszawskim parkingu ktoś porzucił trzy młode, biało-rude kocięta, właściwie już podrostki. Na szczęście karmicielka zaalarmowała nas i pewnej soboty zabraliśmy młodzież do ciepłego, bezpiecznego domu tymczasowego. Młodzież została roboczo nazwana Trójgłowym Smokiem i obdarzona jest iście smoczym apetytem.
 


Poza tym, ze najchętniej zjedliby konia z kopytami, potrzebują też opieki medycznej. Młodziaki są odpukać zdrowe, ale oczywiście trzeba je dwukrotnie odrobaczyć, dwukrotnie szczepić i wykonać testy FIV/FeLV – najlepiej też dwukrotnie, w odstępie czasu. Łącznie jest to koszt niemały, a cały czas dochodzi koszt jedzenia pożeranego ze smakiem.


Wstępny, ostrożny koszt pełnej obróbki medycznej każdego z kociaków to ok. 200 zł. Do tego oczywiście dochodzi koszt wyżywienia – szacunkowa kwota utrzymania kociąt przez pierwsze dwa miesiące to ok. 900 zł. To spory wydatek dla Fundacji, a nie chcemy, aby część tych kosztów spadła na dom tymczasowy, który i tak poświęca mnóstwo czasu i wysiłku. Trójgłowy Smok dziękuje za wsparcie.
 


Jeden ze Smoków pojechał właśnie do swojego domu stałego. Cieszy nas to ogromnie. :) Co za tym idzie wszelkie koszty z nim związane będzie ponosić już nowy opiekun.

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
Wsparło 28 osób
340 zł (22,66%)