"Miliony na ogony" - kto jak nie my?

Wsparło 96 osób
3 545 zł (17,72%)
Brakuje jeszcze 16 455 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Te miliony to kwota symboliczna, nie wierzymy że uzbieramy nawet 20 tysięcy, jednak próbować warto. Tym bardziej że wszystkich innych tak bardzo ta zbiórka "boli". Dziękujemy osobom, fundacjom, które zgłosiły tę zbiórkę jako nadużycie. Jesteście prawdziwymi zwierzolubami, BRAWO <3 Jak widać zbiórka nadal trwa, i będzie trwała, jak to Jurek Owsiak mówi: "Do końca Świata i jeden dzień dłużej"!

Udowodniliśmy że potrafimy zrzeszyć i połączyć miliony serc, by zagrać dla WOŚP, zróbmy to samo dla zwierząt, one też na to zasługują!

W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to, co do nas wraca, jest zawsze lepsze od tego, co dajemy.

Pieniądze z tej zbiórki chcemy przeznaczyć na pomoc osobom prywatnym, które swoimi Wielkimi Sercami walczą o godność bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. O ich zdrowie, ciepłe legowisko i pełne brzuszki. Szukają dla nich domów, wożą na drugi koniec Polski gdy ten domek już się znajdzie. Dokarmiają tysiące wolnożyjących kotów, budują im zimowe domki, leczą za własne pieniądze. Chcemy też intensywnie wspierać psy właścicielskie z domów, w których są kochane a opiekunów nie zawsze stać na opiekę weterynaryjną czy sterylizację. Robimy to już od początku istnienia fundacji, ale na małą skalę, po prostu na więcej nas nie stać. Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci. Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną niż nasze działanie. Nie ograniczamy tej pomocy do psów i kotów, każde zwierzę potrzebujące wsparcia będzie mogło liczyć na pieniądze z puli tej zbiórki. Pamiętajcie Kochani, tylko z pomocą silnych można dopomóc słabym.

Wspieramy biednych ludzi, których nie stać na utrzymanie kilku psów, a którzy nie chcą się z nimi rozstawać.


Nie zamierzamy wspierać organizacji, fundacji czy stowarzyszeń, jedynie osoby prywatne. Ludzi którzy zazwyczaj dzielą się z potrzebującymi zwierzętami, własnymi, prywatnymi środkami i wrażliwym, przepełnionym empatią sercem.


Kilka słów o nas:

Od maja 2016 roku działamy jako Fundacja wspierająca przede wszystkim psy, (czasem koty i konie). To wsparcie, żartobliwie nazywamy, “kolekcjonowaniem staruszków i chorowitków”. Zabieramy pod opiekę te niechciane, wyrzucone, konające w schroniskach. Nasza misja na początku miała inną formę, z czasem, gdy zakorzeniłyśmy się w tym zwierzolubnym świecie, zdecydowałyśmy, że będziemy opiekowały się tymi, których nikt nie chce. Dziś pod naszą opieką mamy prawie 70 piesków, w większości to stare, schorowane zwierzęta. Budujemy dla nich właśnie luksusowy azyl, miejsce, w którym będą miały wszystkie wygody i najlepszą opiekę. Obecnie mieszkają w domowych hotelikach, domach tymczasowych a część z nich przebywa w prywatnym domu jednej z dziewczyn naszej Fundacyjnej ekipy — tylko za karmę i opiekę weterynaryjną.

Działamy na wielu płaszczyznach, w ubiegłym roku ruszyłyśmy z projektem “Fundusz Pomocy Prawnej Zwierzętom” -  www.pomocprawnazwierzetom.pl

Fundusz na stałe współpracuje z “Rzecznikiem Praw Zwierząt”, mecenas Karoliną Kuszlewicz.  www.kancelariakuszlewicz.com     www.wimieniuzwierzat.com 

To ona prowadzi wszystkie nasze sprawy dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Kilka przykładów takich spraw poniżej, reszta na naszej Funduszowej stronie:

https://pomocprawnazwierzetom.pl/sprawy-w-toku/w-toku/sprawa-znecania-nad-psem-zapakowanym-w-worku/

https://pomocprawnazwierzetom.pl/sprawy-w-toku/zakonczone/sprawa-skrajnie-zaglodzonego-boxera/

https://pomocprawnazwierzetom.pl/sprawy-w-toku/zakonczone/sprawa-znecania-sie-nad-klacza/

Nasza Fundacja funkcjonuje dość sprawnie, czasem bywa lepiej czasem gorzej, jednak zawsze dajemy radę — ciężko na to pracując.

Udowodnijmy kochani, że “Świat nie jest taki zły”.

Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
86 zakończonych zbiórek
Wsparło 96 osób
3 545 zł (17,72%)
Brakuje jeszcze 16 455 zł
Wesprzyj