Kojec dla Almy, Meli i Odiego

Wsparło 19 osób
505 zł (28,05%)

Rozpoczęcie: 2 Lipca 2012

Zakończenie: 31 Lipca 2012

Dzięki zaangażowaniu Fundacji Viva i akcji na Siepomaga.pl udało się zebrać łącznie kwotę 1028 złotych (w tym 505 złotych na Siepomaga.pl) i zakupić kojec dla psiaków.  Alma, Mela i Odi są chyba zadowolone, ale co ważniejsze są teraz bezpieczne, mają dach nad głową i nie muszą taplać się w błocie i własnych odchodach. Brakuje im jeszcze porządnej budy, ale myślimy, że i to w swoim czasie uda się załatwić :-)


Psy codziennie wieczorem są wypuszczane na długi spacer i mogą szaleć do woli, ponieważ kury w tym czasie są już pozamykane. Cała trójka trzyma się blisko Kasi i z wielką radością wracają do wysprzątanego kojca (Kasia codziennie dba o jego czystość).
Teściowie Kasi, również już nic nie mówią na temat psów, bo dzięki odpowiedniemu zabezpieczeni psy już nie uciekają.

Jestem bardzo szczęśliwa, że zostały ze mną i nie musiałam ich nigdzie wywozić. Nawet jak rozrabiają, to i tak je kocham, bo są moje. Starszy syn bardzo lubi z nim biegać po podwórku i krzyczy by go ganiały. Alma jest tak duża, że zawsze kończy się to leżeniem na trawie :-) Młodszy synek (1 rok) tylko przez kojec lubi podawać paluszki by psiaki go lizały :-) Ostatnimi dniami psiaki zaczęły linieć, dlatego trzeba je wyczesywać. Najwięcej problemów jest z Odim – to największy dzikus.

                                                                                                                              Kasia

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 19 osób
505 zł (28,05%)