STAN CIĘŻKI‼️ Maleńkiej Zoli wybuchało oczko. teraz walczy o życie. Błagamy, pomóż ją ratować.

Wsparło 166 osób
5 377,65 zł (100,57%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 12 Marca 2024

Zakończenie: 20 Marca 2024

Godzina: 23:59

Z całego serca dziękujemy za pomoc dla Zoli. Dziewczynka jest niesamowicie dzielna i każdego dnia udowadnia, że FIV i FelV to nie wyrok.

Zola jest tak piękna, że brakuje słow! Jeśli zastanawiacie się, jak maleńka się czuje, to jest dużo, dużo lepiej. Do ideału jeszcze trochę brakuje, ale jest już naprawdę fajnie. 

Zolka nadal bardzo się boi, lecz już zaczyna powoli ufać Iwonce. Były już pierwsze mruczanki, mizianki i przytulasy❤️ Malutka ma ewidentnie w sobie wielki strach do mężczyzn, nad czym okrutnie ubolewam. Mam nadzieję, że codzienna praca i pokazywanie jej, że nigdy w życiu bym jej nie skrzywdził przyniosą efekty i Zolka przestanie się choć trochę bać. 

Jako, że znalezienie domu dla kota z FIV jest trudne, a dla takiego z FIV, białaczką, bez oczka i do tego nieufnego niemal niemożliwe, podjęliśmy pewne decyzje. Nasze koty przeszły szczepienia na kocią białaczkę, by Zola mogła z nami zamieszkać i stać się członkiem naszej rodziny. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło po naszej myśli!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
571 zakończonych zbiórek
Wsparło 166 osób
5 377,65 zł (100,57%)
Adopcje