Usunięcie bolących zębów bezdomnej kici

Wsparło 11 osób
370 zł (37%)
Brakuje jeszcze 630 zł

Rozpoczęcie: 3 Lipca 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2024

Godzina: 01:00

Prosimy Was dziś o wsparcie dla koteczki, która jak setki innych kotów, nie ma własnego domu i żyje na ulicy. Kicia ma to szczęście, że niedaleko mieszka osoba, która wyciąga do niej pomocną dłoń - dokarmia i w razie potrzeby pomaga podreperować zdrowotnie. Pani Sławomira podjęła nawet próbę oswojenia, lecz  było  to zbyt trudne - nie udało się udomowić dorosłej, od lat żyjącej na ulicy kotki. Co więcej, Pani Sławomira ma pod opieką kilka innych kotów i zwyczajnie brak jej możliwości finansowych, żeby opłacić kolejne leczenie.

Jednocześnie, sanacja jamy ustnej to jedyny ratunek dla kota, który musi znosić trudy życia na zewnątrz. Kicia nie może jeść, ból zębów towarzyszy jej przez cały czas. Każdy kogo bolał kiedyś ząb, doskonale wie, co to znaczy. Nie wspominając, o tym, że u kotów bardzo łatwo o lawinę dalszych chorób: niedożywienia czy choroby nerek. Stomatolog powiedział, że kotka bardzo cierpi i konieczne jest usunięcie wszystkich zębów i to jak najszybciej!

Bardzo prosimy w imieniu kici oraz pani Sławomiry o pomoc! Nie chcielibyśmy, żeby jej przypadek został niezauważony i zginął w przytłaczającej skali kociego cierpienia, z którym mierzymy się każdego dnia. Prosimy, pomóżcie! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
153 zakończone zbiórki
Wsparło 11 osób
370 zł (37%)
Brakuje jeszcze 630 zł